A zase na půl roku pod střechou

I když nám léto tento rok připravilo tropické počasí, tak nic netrvá věčně... V neděli 4. 10. jsme postavili v žalovském areálu halu a dalších šest a půl měsíce strávíme pod střechou bez pohledu na nebe. Na druhou stranu to má několik nesporných výhod - nevadí nám déšt, vítr, sníh a hlavně ani tma, takže můžeme v klidu hrát každý den do 10 večer.

Rád bych vás seznámil s několika novinkami, které máme připravené pro veřejnost v našem areálu: každý čtvrtek připravujeme pochoutky na kontaktním grilu, pro děti i dospělé bude připravena oslava Halloweenu, 14. 11. se uskuteční open Žalovský Wimbledon ve čtyřhře, na kterém budou samozřejmě servírovány jahody se šlehačkou a šampaňské, a od listopadu zveme dvoučlenné týmy mužů, žen i dětí do naší nereligy, kterou pořádáme společně s naším tréninkovým střediskem v Letech. 

Chci také poděkovat škole a školkám, že nám umožnily nábor dětí, které tak mohou poznat kouzlo tenisu. Pokud byste ho chtěli poznat i vy, rezervujte si hraní v hale, ať už s trenérem, nebo s přáteli.

Přeji dětem bezproblémový vstup do školního roku a všem ostatním podzimní pohodu. •

Za tenisovou školu VV a tenisový areál Žalov


Jan Šrámek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.