Academické rockování

Ještě před svým letošním zahraničním turné vystoupí vokální skupina Marika Singers znovu v sále hotelu Academic. Tentokrát se představí s rockovým programem, během něhož zazní i hity populární skupiny Depeche Mode, kterou jsme měli možnost slyšet letos v únoru v Praze. Správnou rockovou atmosféru podtrhne přítomnost hosta - skupiny ArtVox. Tato kapela není roztockému publika zcela neznámá, připomeňme si jejich účast na benefičním koncertu Voda nás nezlomí v minulém roce či na festivalu Zámeček 2012.

Loňský Galavečer moderní hudby a tance se setkal s mnohými pozitivními ohlasy a nám nezbývá než věřit, že 7. června na ně s úspěchem navážeme. Pokud by se však někomu nechtělo čekat až do června, je srdečně zván na pražskou verzi tohoto koncertu, který proběhne 24. května od 19 hodin v malebném prostředí Písecké brány v blízkosti Pražského hradu.

Kromě výše uvedených koncertů jsme pro naše příznivce také připravili cyklus komornějších recitálů našich sólistů a jejich hostů.

Tato vystoupení vám budou zpestřovat několik úterních večerů a začínáme již 13. 5. od 20 hodin v restauraci Čertův potok.

Barbora Kohoutová

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.