Ach, zase ten Šalamon...

(Reakce na článek pana Ing. et Ing. Tomáše Šalamona, MBA, Ph.D., v Odrazu 12/2016 "S letadly nad hlavou... a prachama pro kámoše")

Před třemi lety jsem napsal článek - "Lži Tomáše Šalamona" (Odraz 12/2013). Týkal se tehdy několika výroků pana doktora Šalamona vůči Straně zelených. Ještě "vousatější" příspěvek k panu Šalamonovi jsem nalezl z roku 2012 - "Šalamone, kluku ušatá, zamysli se!" (Odraz 2/2012) - tehdy šlo o rozdělování dotací příspěvkovým organizacím a grantům na akce podporované městem Roztoky. Zřejmě tehdejší nepravdivé tvrzení panu Šalamonovi nestačilo, a tak šel dál a zase posunul svoji, již pověstnou hranici lží a nařčení o pořádný kus...

V minulém vydání časopisu Odraz znovu pošpinil zastupitelskou demokracii v Roztokách. Podle mého názoru jeho výroky vůči panu místostarostovi, ve kterých popisuje rozdělování dotací coby "... skvěle fungující klientelistickou mašinu na voličské hlasy“, kterou „je třeba pořádně promazávat dotačníma prachama...“, nemají v novodobé historii města obdoby. Snad si naše demokraticky zvolená redakční rada Odrazu příště nenechá proklouznout mezi prsty článek hnědé barvy a mazlavého obsahu, ve kterém pan doktor Šalamon obviňuje pana místostarostu, že rozděluje dotace kamarádům!

Pan Šalamon projevuje hroší kůži. Za poslední léta jsme svědky opakovaných hloupých napadání slušných a pracovitých lidí v Roztokách z jeho strany. Opakovaně se mu snaží jiní slušní lidé vyvracet jeho argumenty a někteří ostřejší občané upozorňují na jeho nepravosti v Roztokách (dluh vůči městu na nájemném, průšvih v jeho stavební činnosti...). Není už na místě zvolat - Dost bylo Šalamona?!

Mgr. Martin Matas
zastupitel města za Stranu zelených, předseda kontrolního výboru města Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Obavy o demokracii? | Bohumil Štíbr
Kdo je Mirko Janeček | Vojtěch Sedláček
Šalamonovo vyfičení | Jaroslav Kubečka
Slovo starosty | Jan Jakob
Pomník | Roman Jandík

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.