Anketa pokračuje

Vážení čtenáři,

v minulém čísle jsme vyhlásili anketu, v níž máte možnost sdělit nám svůj názor na Odraz. Počet odpovědí již dávno překročil stovku. Přesně dle našeho očekávání papírové formy využívají spíše starší čtenáři, ti mladší upřednostňují odpovědi přes internet.

Těší nás váš zájem o Odraz a jeho budoucnost a vaše odpovědi bedlivě pročítáme. Protože však může mezi vámi být ještě poměrně mnoho těch, kteří se třeba k minulému Odrazu nedostali, ale přitom by nám chtěli svůj názor sdělit, anketu ještě neuzavíráme.

Nadále můžete využít internetové podoby ankety na adrese: www.roztoky.cz/odraz-pruzkum, a to do 27. dubna.

Poté anketu vyhodnotíme a s jejími výsledky vás seznámíme v příštím čísle v rubrice Téma měsíce.

Ať už anketa dopadne jakkoli, stále platí, že vás prosíme ve vašich příspěvcích o jistou střídmost, co se jejich délky týká. V případě potřeby opravdu nezbývá než příliš dlouhé příspěvky krátit. Nadále prosíme o dodržování termínu uzávěrky, pochopitelně vás žádáme i o nezbytnou dávku slušnosti. Žalovatelné osobní útoky či urážky tisknout nelze, neboť vydavatel je za obsah časopisu odpovědný.

A ještě jednu zásadu je bohužel nutno připomenout - netiskneme anonymní příspěvky, i kdyby byly sebeslušnější a sebepřínosnější. Podpisy typu „občanka Roztok“ skutečně nejsou postačující. Doba, kdy se člověk musel bát vyslovit svůj názor, už opravdu minula. Příjemné počtení.

Jaroslav Drda

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.