ATLETIKA TJ Sokol Roztoky - přípravka 3.kolo soutěže

Roztocká přípravka pravidelně soutěží v závodech na dráze, a tím zúročuje zimní a jarní přípravu v sokolovně a na stadionu TJ Sokol Roztoky. Tvrdá práce - naběhané kilometry, naskákané metry a odhody -pod vedením trenérů Františka Tomišky a Martiny Matasové - přinášejí ovoce.

Naši atleti (ročníků 2001 až 2004) se utkali v rámci III. kola Krajského přeboru Středočeského kraje soutěže družstev ve Staré Boleslavy se soupeři z Kladna, Berouna, Kralup, Staré Boleslavy a dalších - a skončili na skvělém 3. místě!

Na programu byly čtyři disciplíny:

1) 60 m z nízkého startu

2) dálka z místa

3) hod medicimbalem

4) štafeta 8x200 m - na běžeckém ovále

Naši závodníci opět prokázali velkou bojovnost a zejména závěrečná štafeta - skvěle rozběhnutá Danem Demeterem, podpořená skvělou dynamikou Veroniky Šatavové, Vojty Šturma, Elišky Matasové, Davida Tolárka a Šimona Humpla, rozhodla o fantastickém 3. místě.

Milým překvapením byl výkon v hodu medicimbalem - kde Jakub Stezka obsadil z 90 závodníků 4. místo a Viktoria Hudzak 8. místo. Všem závodníkům opakujeme stará atletická pravidla - výsledky přicházejí pomalu po pravidelném a tvrdém tréninku. Nicméně o to sladší je podržet nad hlavou zasloužený pohár vítězství.

Přeji všem závodníkům hodně trpělivosti a děkuji všem rodičům, TJ Sokol Roztoky a Asociaci TOM za podporu všech mladých atletů!