Bleší trh se blíží

Přijměte pozvání na tradiční bleší trh v Roztokách, který proběhne v sobotu 17. května.

Kdo z vás už tam byl, to zná: blešák je místem přímo dobrodružným, kde návštěvník může ulovit nejeden poklad. Na cestě mezi stánky objeví nespočet skleniček, hrníčků, mis a misek, příborů, dětských hraček všeho druhu, klobouky, sukně i šaty a košile, jízdní kola, brusle, boty, vánoční ozdoby, těžítka i sněžítka, nejroztodivnější šperky, mnohé knihy, cédéčka, gramofonové desky, chlebníky i batohy, hrnce i pokličky, lyže, kola, kočárky i brusle, dětského oblečení přehršel, rostliny živé i umělé a tak dále a tak podobně. Objeví i předměty tajemné, u nichž není jasné, k čemu sloužily či slouží, ale jsou pozoruhodné a probouzí představivost.

Blešák je jednoduše místem, kde může každý z nás prodat to, co už nepotřebuje, ale co by se někomu jinému třeba ještě hodilo. Ožívá zde svět půd, sklepů, pozapomenutých kamrlíků a živé tvořivosti. A samozřejmě na něm potkáte i spoustu milých lidí.

Místem konání bude opět park na Tyršově náměstí (u sokolovny), těšit se můžete vedle blešákových stánků také na dobré a pestré občerstvení včetně voňavé kávy, na chráněné dílny s jejich výrobky, na řemeslníky i na dětský koutek. Za vaše příspěvky do klobouku zahraje výtečná kapela Praguematique.

Více informací a informace pro prodejce naleznete na našich stránkách: www.blesak-roztoky.cz, eventuálně na tel. čísle 777 852 195. Pozor, registrace předem je pro prodejce nutná.

Prosím nejezděte, je-li to možné, na blešák autem, přispějete tak ke zjednodušení dopravní situace.

Těšíme se na setkání!

Za organizátory
Ridina Ahmedová, Zuzana Šrůmová, Lucie Nedomová a Tomáš Zděblo

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Sbírka pro utečence na Blešáku | Ladislava Jakobová
Anketa pokračuje | Jaroslav Drda
Březnové zastupitelstvo | Stanislav Boloňský
Vítání dětí v Roztokách | Dagmar Vyšehradská

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.