Čarodějnice 2013 - poděkování

Máme za sebou další Čarodějnice, které se letos konaly opět v netradičním čase v pátek 26. dubna a byla to dobrá volba. Počasí toho dne bylo vskutku jarní a vydrželo až do pozdních večerních hodin. Bylo to moc příjemné odpoledne a doufáme, že si to užili všichni zúčastnění, a to nejen děti a jejich dospělý doprovod, ale i ti, co nám pomáhali hlavně u soutěží. Protože ti si zaslouží největší obdiv a dík, že jsou ochotni ve svém volném čase strávit několik hodin na hřišti se soutěžícími. Bez těchto mladých lidí by naše Čarodějnice nebyly tak oblíbené u dětí, které mají možnost se vydovádět u soutěží a za své výkony dostávají sladké odměny.

Dobrovolní hasiči připravili také své oblíbené hry, které jsou u dětí hodně populární.

Ti, co měli dost soutěžení, si mohli zazpívat a zatančit u hudby. Bylo se i na co dívat, vystoupení dětí z Aerobiku pod vedením paní Kořínkové a dětí ze školky Spěšného opravdu potěšilo a pobavilo.

Tombola byla také velice zajímavá a lákavá. Hlavní ceny v podobě sady pneumatik od firmy Nokian Tyres od pana Líbala nebo zapůjčení auta s plnou nádrží od pana Šídla, kdo by odolal této nabídce. A spousta dalších krásných cen.

Zapálení ohně letos proběhlo i s ohnivým vystoupením polikače ohně.

Aby bylo dobře, o to se postaral pan Myška v hospodě U Hřiště, kavárna DelRio manželé Mulbergerovi, mandličky pana Michaela, Prasátkovo zátiší s výbornými domácími produkty a paní Lešnerová, která připravila všechny ty dobroty, které jste si mohli dopřát u našeho stánku.

Dále nabídku obohatily stánky paní Maixnerové s maskami, Del’Art decor, Stopka Premium Outlet a Auto Šídlo, které mimo jiné představilo nový model Octavie Combi.

Po zapálení čarodějnic vyrobených dětmi z roztockých školek bylo příjemné posedět u ohně za zvuku kytar a opékání buřtíků. Na kytary zahráli Vilda Šmol, Jiří Blažek ml., Jiří Vacek.

Dovolte tedy, abychom poděkovali všem, kteří se zasloužili o to, aby se tato akce mohla uskutečnit s tak bohatým programem a velkorysými cenami.

Děkujeme za finanční a dárcovskou podporu: Město Roztoky, stavební firma Pohl, autoservis Houser, Nokian Tyres p. Líbal, Auto Šídlo, tiskárna Kavka Print, Prokos pan Procházka, Renova pan Těšík, Del'Art Interiér paní Černická, Austis pan Janda, paní Zuzana Kovářová, Papírnictví Cyrani paní Maixnerová, Stopka Premium Outlet, Immocarseris pan Bohatý, Železářství Gotchalk-Holeček, Domácí potřeby pan Müller, Autoopravna pan Čermák, Autoservis pan Zíma, Řeznictví Horoměřice, Ostoj pan Vojtěchovský, Via Vestra paní Trmalová, Kavárna Del'Rio paní Mfflbergerová, Nikís paní Pírková, Zdravá Výživa paní Čabalková, rodina Pastyříkova, Magdala paní Lainová, Textil paní Růžičková. Za pomoc s přípravou již tradičně patří poděkování Technickým službám, Sboru dobrovolných hasičům, paní Ireně Valdové, Zor-ce Čtverákové, panu Růžičkovi za obstarání dřeva a postavení hranice.

Mateřské školky: Havlíčkova, Spěšného, Přemyslovská, ABC Academy, Žirafa.

Naše velké uznáni všem, co byli u soutěží jmenovitě: Bohdana Bílková ml., Hanka a Jiří Blažkovi, Aneta Caithamlová, Michal Holeček, Šárka Hroudová, Pavel Jonáš, Míša Korábová, Jana Sloupová, Erika a Nela Uvarovovi, paní Martina Studentová, pan Luděk Moravec a pan Vilda Šmol. Dále pomáhali žáci roztocké školy: Tomáš Bělohlávek, Štěpán Buchta, Nikola Čedíková, Dan Dědič, Gábina Gaislerová, Vojta Markus, Lukáš Maršík, Markéta Polívková, David Praissler, Honza Skalník, Hanka a Michal Roškotovi a Matyáš Vavřín.

Věříme, že se Čarodějnice líbily a že si všichni užili příjemné odpoledne.

Za Spolek Čarodějnic

Eva Uvarovová

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.