Čarodějnice - poděkování

V letošním roce byly Čarodějnice pro děti opět na hřišti v Žalově, v netradičním čase v pátek 25. 4. 2014. Počasí nám přálo a návštěvnost byla vysoká. Jenom u dětských soutěží se vystřídalo bezmála na 300 dětí a kdo nesoutěžil, mohl se vydovádět na dětské diskotéce. Rodiče našli útočiště u stánků, kde byla široká nabídka specialit a nápojů, jako naše již zavedené i oblíbené bramboráky a palačinky připravované paní Lešnerovou nebo vynikající teplá šunka dodaná panem Zrůbkem.

Odpolední program byl obohacen tanečním vystoupením MŠ Spěšného, vystoupil aerobik paní Kořínkové a žákyně 6. třídy ZŠ s vlastní choreografií. Děkujeme dětem a jejich učitelkám, vystoupení se moc líbila a byla příjemným zpestřením programu. Během celého odpoledne bylo možné zakoupit lístky do stánku Splněných přání, kde čekaly krásné výhry.

Hlavní ceny dodali:

Nokian Tyres - p. Lukáš Líbal, Hračkářství Cyrani - paní Maixnerová, Autosalon Šídlo, paní Dagmar Rejsa.

Dále: Dětský klub pohádka, Lékárna Masarykova ul., Oděvy - Mavo, Svět zvířat u Tesca, Chovatelské potřeby p. Frýbort, Studio Relaxace - Suchdol, Domácí potřeby - Žalov, p. R. Matys, United Drinks.

Děkujeme městu Roztoky za finanční příspěvek a sponzorům, díky nimž může tato akce probíhat: Auto Houser, Tiskárna Kavka Print, Stavební firma Pohl, Autoservis Zíma, Stavebniny Renova, Interiér Del’Art, Austis.

Štědré dary v podobě sladkostí, které děti dostávaly jako odměnu za soutěže a vystoupení, věnovali:

Immocar p. Bohatý, Cukrárna U Školy p. Koblic, Via Vestra paní Trmalová, Autodíl-na Čermák, Kavárna Del’Rio, Zdravá výživa paní Čábelková, rodina Pastyříkova, Nikís paní Pírková.

Také děkujeme roztockým školkám za krásné čarodějnice, které s velkou tvořivostí vyrábějí: MŠ Havlíčkova, MŠ Spěšného, MŠ Přemyslovská, ABC Academy.

Hlavní poděkování ale patří všem, kteří ochotně pomáhali u soutěží a u jiných stanovišť:

Čížková Pavlína, Hojsáková Monika, Blažek Jiří, Korábová Michaela, Roubalová Erika, Jonáš Petr, Jonáš Pavel, Hroudová Šárka, Polívková Petra, Lešnerová Eva, Macáková Petra, Hrubá Monika, Polívková Markéta, Kosí-ková Denisa, Turek Matěj, Kosíková Martina, Čedíková Nikola, Bělohlávek Tomáš.

Žáci 9. třídy ZŠ: Roškotová Hana, Vavřín Matyáš, Žírovnická Monika, Krajinová Kateřina, Hladílková Tereza, Seháková Kateřina, Burešová Tereza, Zarasová Michaela, Gaislová Gábina, Svoboda Ondřej, Blecha Ondřej, Běhounková Eliška, Kalinová Veronika, Šimík Filip.

I když se to nezdá, je to velice náročné, a proto naše velké uznání všem, kteří se tohoto nelehkého úkolu ujali. Někteří dokonce již s námi do toho šli poněkolikáté, i když dobře věděli, co je čeká. Velice si toho vážíme a doufáme, že příští rok nám opět pomohou. Budeme rádi, když se k nám připojí i další nadšenci.

Dále děkujeme:

TS pod vedením pana Sládka, paní Mirce Lešnerové, Sboru dobrovolných hasičů, ZŠ Roztoky, Sokolu Roztoky, MŠ Spěšného a MŠ Žirafa, panu Růžičkovi.

Jejich pomoc byla také veliká a těžko bychom se bez ní obešli, zvláště pak děkujeme za noční úklid a odvoz stánků.

Bylo milé, že přišel i bývalý provozovatel hospody pan Myška s rodinou, který v předešlých ročnících s námi spolupracoval jako náš partner ke spokojenosti všech.

Doufáme, že se Čarodějnice líbily, že jste vy a vaše děti byli spokojeni a že si všichni užili příjemné odpoledne.

Naší velkou odměnou je vždy radost dětí a spokojenost rodičů.

Za Spolek
Čarodějnic Eva Uvarovová, Cihlářová, Roškotová, Vavřínová, Matysová, Bílková, Blažková

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.