Chcete se vzdělávat či poradit?

Dali jste si do nového roku předsevzetí, že zdoláte v cizím jazyce věčného začátečníka nebo že změníte kvalifikaci? Do našich jazykových kurzů se můžete přidat kdykoli a v únoru začíná nové pololetí.

Opravdu poslední šance je na přihlášení na kurz za velmi výhodnou cenu, protože již v lednu zahajujeme další běh přípravného kurzu ke zkoušce na rekvalifikaci Chůva pro děti do zahájení školní docházky.

V únoru opět vyhlašujeme kurz mediální výuky - Mediální obraz organizace. Zkušená lektorka vás naučí, kterak pracovat s tiskem, rozhlasem či televizí, jak v nich prosadit a zviditelnit vaši firmu, organizaci, knihovnu či školu. Šestitýdenní distanční e-learningové studium s testy a možností konzultace s lektorkou. Osobně se s ní setkáte na prezenčním dni, kde bude probíhat praktický nácvik.

Jak si zpříjemnit život pomocí aromaterapie

Chcete vědět, co vám může ulehčit život v jeho různých obdobích? Začátkem března se v Lexiku můžete dozvědět, jaký vliv má aromaterapie během těhotenství, porodu, šestinedělí i v péči o dítě. Druhý seminář se bude věnovat období dospívání, dospělosti, stáří i umírání a tomu, jak může aromaterapie zpříjemnit žití i jeho konec.

Pedagogicko-psychologická poradna Lexik

Od ledna 2016 chystáme bezplatné orientační vyšetření (screeningy) v mateřských školkách zaměřené na školní zralost předškoláků. Naše speciální pedagožky a psycholožky screeningy vyhodnotí a předají rodičům výsledky. Naši odborníci se v současnosti věnují především dětem, které mají nastoupit letos do školních lavic, aby vše zvládly co nejlépe.

Desetitýdenní program Grafomotoriky pro předškoláky začíná také v lednu, každý čtvrtek od 16 hodin. Kurz je určen právě těm rodičům, kteří chtějí dobře připravit svoje dítě na školu, rozvíjet školní zralost svých potomků a dozvědět se, jak správně dítě motivovat, jak s ním pracovat. Formou her bude rozvíjena jemná motorika, kreslení jako základ psaní pro dobrý start do školy. Kurz probíhá za přítomnosti rodičů pod vedením naší odbornice. Děti dostanou zdarma soubor pracovních listů.

V krizových momentech se můžete poradit přímo s našimi odborníky na adrese: poradna-online@lexik.cz. Pro objednávky do poradny, na vyšetření i logopedii pište na info@lexik.cz

Příměstské tábory i letos

Další ročník populárního Novinářského tábora pro děti od 8 do 14 let se i letos bude věnovat mladým novinářům a jako správní novináři se vypravíme někam, kam se "normální smrtelník" nedostane, a to poslední týden v srpnu 2016. Tábor S O S sportovně-turistický chystáme otevřít o týden dříve a bude opět provázen anglickým jazykem. Je určen dětem, které mají rády pohyb, jsou zvídavé a zajímá je angličtina.

Další tábory, Rozjezdy před školou, jsou pro děti k pohodovému zahájení dalšího školního roku, k oživení znalostí češtiny, matematiky a angličtiny. Jsou určené i pro děti s poruchami učení, pro děti nepozorné či neposedné. Termíny budou opět v srpnu.

Více najdete na našem www.lexik.cz

V případě jakýchkoli dotazů pište na info@lexik.cz nebo volejte na 739 035 000. Těšíme se na vás v novém roce!

Mgr. Lenka Červenková

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.