Chvályhodný počin

V pátek 16. prosince 2016 se za účasti pana starosty J. Jakoba, paní místostarostky M. Šlancarové a tajemníka MÚ J. Drdy uskutečnilo slavnostní zprovoznění nových prostor v půdní vestavbě Základní umělecké školy v Jungmannově ulici. Pozvaní hosté vyslechli několik pěkných hudebních vystoupení žáků ZUŠ a ocenili při této příležitosti i kvalitní akustiku prostor.

V průběhu jarních měsíců budou ještě instalovány klimatizační jednotky. Výsledkem cílevědomé a usilovné práce pana ředitele B. Šlégla vznikl velmi pěkný nový prostor, který může sloužit nejen k výuce, ale i k pořádání komorních kulturních pořadů pro veřejnost.

Když vzpomenu, jak tato půda s nejrůznějším harampádím, a jak se ukázalo posléze i ztrouchnivělým trámovím, vypadala před několika lety, je k neuvěření, jak je možné takový prostor zvelebit, pokud máte vizi a dostatek energie k jejímu prosazení. Chtěl bych proto panu řediteli Šléglovi takto veřejně poděkovat za jeho úsilí a těším se na zajímavé kulturní počiny, k nimž nový půdní sálek přímo vybízí.

Stanislav Boloňský

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Podzim a konec roku na ZUŠ | Bohumír Šlégl
Pořady ROSA COELI v roce 2017 | Václav Pavlík
Koncertní sezona na ZUŠ | Bohumír Šlégl
Koncert učitelů | Jaroslav Drda
Podzim na ZUŠ | Bohumír Šlégl

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.