Co nového v tenisovém areálu na Žalově?

Tak nám na Žalově opět stojí hala, což pro nás znamená zase půl roku tenisu pod střechou. Sice nám bude chybět pohled na modré nebe, ale má to i své výhody - nevadí nám déšť, nevadí nám sníh, nevadí nám tma - hrát můžete přijít ve všední dny od 8 do 22, o víkendu od 9 do 21 hod. Jelikož odpoledne trénují děti z tenisové školy, tak volné hodiny jsou hlavně dopoledne, večer a o víkendu (rezervace na 77513-16-13).

Po loňském úspěchu se i letos můžete těšit na oslavu anglosaského svátku HALLOWEEN, která proběhne v sobotu 29. 10. odpoledne, tak určitě dorazte - připravíme atrakce pro děti, podzimní dobroty, chutné drinky a mnoho dalšího.

Tenisovou nereligu dětí i dospělých letos nahradí SERIÁL PĚTI TURNAJŮ, které se budou konat vždy první víkend v měsíci (první turnaj bude 5. 11.). Turnaje budou hodnoceny i samostatně, ale body se budou počítat do žebříčku, z něhož vzejde celkový vítěz jednotlivých kategorií. Koncem listopadu nebude chybět ani ŽALOVSKÝ WIMBLEDON VE ČTYŘHŘE.

Tenisem se snažíme zlepšovat fyzickou i mentální kondici dětí i dospělých, podporovat jejich zdravou soutěživost a v neposlední řadě nabízíme možnost seznámit se s novými zajímavými lidmi.

Barevný vstup do podzimu přeje

Jan Šrámek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.