Co přináší ODRAZ č. 11?

Hned v úvodu se dočtete, že se nečekaně nesešlo zastupitelstvo města, což je jev sice ojedinělý, nicméně by si občané vysvětlení onoho jevu zasloužili, i když chápu, že je to mnohým jedno.

Snad to zavinily chřipky, možná krucinální program jednání - čert ví. Jelikož jsem tam ze zdravotních důvodů také nebyl, vím jen, že proběhla pouze krátká a neoficiální diskuze s občany o chystaném záměru prodat část městského bytového fondu, což je vždy sakra citlivá věc. (Zastupitelé se jí ale vyhnout nemohou a musí se sejít znovu - tentokrát ,,na čisto“.) Potěší jistě zpráva o probíhající rekonstrukci úřadu, naopak budete zřejmě kroutit hlavou nad počínáním výboru Sokola. Dvě strany jsme věnovali krajským volbám, z jejichž výsledků jistě budete schopni odhadnout budoucí přízeň investic do Roztok, ale nechme se překvapit.

Listopad vždy přináší počasí nestálé a nevlídné, s rekordně plnými ordinacemi psychiatrů. A tak pokud máte obvyklou depresi, zajděte si třeba na náměstí a spravte si náladu alespoň návštěvou farmářských trhů, vzpomínky na 17. listopad s vystoupením legendárního písničkáře Jaroslava Hutky či rozsvěcení vánočního stromu. Přeju všem čtenářům hezké počtení v čase spíše připomínajícím jakýsi nečas.

Ladislav Kantor

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Statečně a transparentně | Olga Vavřínová
Slovo starosty | Jan Jakob
Slovo starosty | Jan Jakob
Anketa pokračuje | Jaroslav Drda

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.