Co přináší ODRAZ č. 12?

Prosincový Odraz je samozřejmě předznamenán především nadcházejícími svátky vánočními, ale obsahuje i nezbytné aktuální informace z radnice, obvyklé polemiky i nové zprávy z činnosti společenských organizací, reportáž z mimořádně zdařilé vzpomínky na 17. listopad spojené se znamenitým koncertem J. Hutky atd.

Potěší vás jistě i (tentokrát včasná) informace o nových jízdních řádech vlaků i autobusů otištěná pro snadnější a praktičtější použití na samostatném (vloženém) listu. Dominantní je ovšem široká nabídka vánočních pořadů, pestrý výběr určený dětskému i dospělému publiku. Od adventních trhů, přes dva slavnostní koncerty Rosy (v přímém přenosu ČT a v Muzeu české hudby), až po dvojí provedení (ve dvou zcela odlišných představeních) slavné Rybovy mše vánoční, ze Školního náměstí doprovodíme Ježíška a naše putování vánočním časem ukončíme na náměstí Tyršově novoročním ohňostrojem.

Rád bych touto cestou poděkoval všem čtenářům Odrazu za celoroční přízeň a popřál jim nejen nadále hezké počtení, ale i požehnané Vánoce a (pokud možno) šťastný Nový rok!

Ladislav Kantor

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Co nového v MHD | Vít Calta
Doprava v roce 2016 | Vít Calta
Slovo starosty | Jan Jakob
Slovo starosty | Jan Jakob

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.