Co přináší ODRAZ č. 9?

Odraz č. 9 bývá většinou ve znamení „prvňáčků“ a jejich nástupu do školy. Bůhví proč tomu tak letos není, patrně se obecné zneklidnění ze všeho kolem nás nemůže nepromítnout do reakcí a článků nejen centrálního, ale i čtenářů tisku na venkově. (Ale ani školáci nepřišli zkrátka - otevření přístavby školy není zrovna malý dárek těm nejmenším - viz str. 4).

Přesto je to Odraz pestrý a rozmanitý. Přináší i zprávy a reportáže z prázdnin, a tak se spolu s námi můžete ocitnout v Úněticích, na Řivnáči, i Normandii atd. a těšit se na populární BLEŠÁK, Festero, festival HARD MUSIC, loni oslnivé Slavnosti Pravého a Levého břehu atd., které nás záhy čekají.

Ti, které zajímá budoucnost obce, jistě ocení 1. část pojednání o Územním plánu města, jenž předznamená jeho budoucí podobu. Budoucnost města ovšem dříve předznamenají krajské volby, a tak jsme považovali za nutné vám představit kandidáty z Roztok.

Nebojte se, nudit se nebudete. V minulém čísle si „vysloužil“ šest kritických odpovědí na svůj článek p. Šalamon, tentokrát p. Vavřínová jen tři odpovědi v pravdě ohnivé. Diskuze je prostě očistnou řekou demokracie.

Přeju hezké babí léto a samozřejmě hezké počtení.

Ladislav Kantor

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Slovo starosty | Jan Jakob
Slovo starosty | Jan Jakob
Anketa pokračuje | Jaroslav Drda

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.