Co se v Roztokách děje a kde výhodně nakoupit, se dozvíte díky mobilní aplikaci TADY-A-TEĎ

Roztoky se jako první obec v republice zapojily do projektu s novou mobilní aplikací s názvem TADY-A-TEĎ, kterou si budete moci stáhnout již v průběhu září do svých chytrých mobilních telefonů. Aplikace nabídne obyvatelům a častým návštěvníkům Roztok informace o místním dění i výhodných nabídkách obchodů, a to vše přehledně a na jednom místě. Jak to funguje a jak vám aplikace usnadní život?

■ Pro občany nejžhavější slevy a důležité aktuality

Aplikaci si bezplatně stáhnete do svého chytrého mobilního telefonu a po zadání vámi vybrané lokality (Roztoky) ji budete moci bez jakékoli registrace začít používat. Mezi prvními se prostřednictvím jednoduchých upozornění například dozvíte, že teplá voda nepoteče ještě dva dny, místní řezník má do večera slevu na krkovičku, v kavárně je dnes k espresu borůvkový koláč zdarma nebo že škola zítra nebude, protože je ředitelské volno.

■ Pro obchodníky nová cesta, jak oslovit zákazníky

Jako obchodník se sídlem v Roztokách budete mít možnost upozorňovat svoje nejbližší potenciální zákazníky na dění ve svém obchodě, zvýšit své tržby a nevyhazovat zbytečně nedoprodané zboží. Napekli jste spoustu čerstvého pečiva a byla by škoda, aby bez užitku ztvrdlo? Máte dnes akci 1+1 zdarma, nebo naopak kvůli inventuře zavřeno? Jednoduše o tom dejte zákazníkům vědět pomocí zprávy v aplikaci TADY-A--TEĎ! Stačí se jednoduše zaregistrovat pomocí IČ a vybrat si vhodný balíček zpráv. Informační materiály jsou k dispozici na městském úřadu a také na webu www. tady-a-ted.cz.

■ Rychlá komunikace s obyvateli pro úřady a instituce

Nedílnou součástí města jsou i nekomerční instituce jako například úřady a školy či kulturní zařízení. Lidé jistě ocení, pokud půjdete s dobou a dáte jim prostřednictvím moderní technologie vědět, že jsou k dispozici poslední volné lístky na dnešní divadelní představení či pořádáte fotografickou soutěž, do které se mohou zapojit. Zlepší se tak komunikace mezi vámi a občany, budete pro ně přístupnější. V neposlední řadě také podpoříte místní podnikatele a rozvoj místa, ve kterém hrajete nezastupitelnou roli.

S TADY-A-TEĎ budete zkrátka v Roztokách víc doma než kdy dřív. Jako obyvatel či častý návštěvník Roztok vychytáte vždy tu nejvýhodnější nabídku a budete od obce dostatečně informováni. Jako obchodník budete moci efektivněji komunikovat se zákazníky a vyprodat tak vše, co máte na skladě, bez zbytečného plýtvání zbožím i svým časem. A jako instituce se stanete pro své občany přístupnější, komunikativnější a lidštější. Aplikace TADY-A-TEĎ bude již od září zdarma připravena v obchodech s aplikacemi Apple App Store a Google Play.

Jste-li roztocký podnikatel nebo neziskovka a měli byste o využití aplikace zájem, napište nám na e-mail tadyated@roztoky.cz. Roztocké spolky a neziskovky budou moci aplikaci využívat zdarma. Pro podnikatele jsme se rozhodli podpořit první tři měsíce fungování aplikace, aby si ji mohli zdarma vyzkoušet.    

Jan Jakob, starosta města Roztoky 

Michal Svatý,TADY-A-TEĎ

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.