Dárek pod stromeček

Lámete si hlavu, čím potěšit svoje milé pod stromečkem? Mnozí si na takový dárek již zvykli a tradičně jej volí každým rokem pro svoje blízké. A my jsme rádi, že máme stále co nabídnout.

Co takhle darovat možnost osobního rozvoje či vzdělávání? Cizí i český jazyk (jazykový kurz), pomoc při hledání nového zaměstnání a rekvalifikaci (kurz chůva), radost z nově získaných vědomostí například při psaní článků do médií (mediální kurz), pomoc při potížích ve škole (doučování), podpora v přijímacím řízení (příprava ke zkouškám), ale i pomoc k rozklíčování nelehké osobní či rodinné situace (psychoterapie)... To vše můžeme v Lexiku splnit prostřednictvím dárkového poukazu, který pro vás na míru vyrobíme. Nenechávejte Vánoce na poslední chvíli a ušetřete si běhání po obchodech, rádi s vámi vhodný výběr probereme, ale je možnost i nechat výběr na obdarovaném, to je zcela na vás.

Naše chůvičky

V prosinci se chystají studenti z přípravného vzdělávacího programu ke státní zkoušce Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Držíme jim palce!

Prezenční dny studia absolvovaly dvě desítky studentů z různých koutů republiky. Jsme rádi, že do našeho města zavítali studenti z Karlových Varů, Mostu i Ostravy! Těší nás, že díky "lexikáckým" kurzům do našeho malebného města zavítají lidé, kteří o Roztokách dříve nikdy neslyšeli. Váží dlouhou cestu, aby se u nás vzdělávali, pobyli, navštívili naše báječné muzeum, dozvěděli se nejen o naší dlouhé historii, ale i okusili meníčka místních restaurací či se u nás ubytovali.

Zájemci na lednový kurz 2017 se mohou hlásit již nyní.

Více na www.lexik.cz i na facebooku. V případě jakýchkoli dotazů pište na info@ lexik.cz nebo volejte na 739 034 000, 739 035 000.

Za kolektiv Lexiku

Lenka Červenková

Staňte se naším spolupracovníkem

Vzhledem k našim rozsáhlým aktivitám máme prostor a nabíráme nové spolupracovníky, jak z oblasti lektorování cizích jazyků, tak speciálně pedagogických oborů. Pokud máte chuť u nás učit, vymýšlet s námi či participovat na nových projektech jako lektor, zapojit se jako speciální pedagog do týmu poradny, rádi se s vámi osobně setkáme.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.