Dárky ze vzdělávacího centra Lexik

Rok 2012 se chýlí ke konci, a tak si vás všechny dovoluji pozvat na přednášku, kde se můžete inspirovat na výběr dárku pod vánoční stromeček v podobě digitálního fotoaparátu a zároveň se dozvědět o tom, jak si pořídit pěkné fotografie z letošních svátků. Přednáška Základy digitální fotografie a jak správně vybrat digitální fotoaparát bude 3. 12. od 18:00 a je třeba si účast včas zarezervovat. Je určena pro laiky, které zajímá digitální fotografie a práce s ní. Na téma navazuje lednový kurz o digitální fotografii, kde si můžete vědomosti prohloubit.

Dárkové poukazy na jazykové a jiné kurzy

Vzhledem k tomu, že leden je posledním měsícem prvního pololetí jazykových kurzů, nejenže vás zveme již od 2. ledna 2013 na zápis na další pololetí, ale můžeme vám také pomoci s dalším dárečkem, a to v podobě dárkových poukazů, které Vám vyrobíme na míru. Přijďte se s námi poradit a sdělit vaše přání a my vám vyrobíme například dárkovou poukázku na jazykový kurz, lekce individuální výuky, cyklus přednášek nebo třeba vnoučeti na přípravku k úspěšnému zvládnutí maturity či návštěvu naučného kroužku Malý objevitel.

Jak zvládnout státní maturitu

Přípravný kurz na státní maturitu z českého jazyka a literatury začne 10. 1. 2013. Studenti musí zvládnout tři části maturity: písemný didaktický test, slohovou práci a ústní zkoušku z literatury. Naše certifikovaná lektorka má materiály odpovídající reálným zkouškám, které proběhnou odděleně na závěr kurzu v Lexiku jako „Maturita skoro načisto“ (studenti obdrží hodnocení s rozborem chyb).

Miniuniverzita nejen pro seniory

Novinkou od 14. ledna je dopolední pondělní cyklus o bylinkách a jejich léčivých schopnostech s názvem Za tajemstvím přírody, rostlin a člověka aneb Na každou nemoc vyrostla bylina. Vydejte se spolu s námi za tajemstvím bylinek a odhalováním dávných lidových moudrostí k udržení vlastní svěžesti a zdraví z přírody. Součástí bude i praktická část hodin v šestitýdenních cyklech práce s bylinkami, vytváření herbářů a směsí na různé neduhy a výměna zkušeností ke zdraví. I tento cyklus můžete dát jako dárek pod stromeček pro všechny, které téma bylinek, zdraví a sebepoznání oslovuje či může zaktivnit jejich život.

V případě jakýchkoli dotazů volejte na 739 035 000, pište na info@lexik.cz a více na www.lexik.cz.

Za celý kolektiv přeji všem krásné vánoční svátky a šťastný Nový rok 2013, ve kterém se těšíme na setkávání u nás v Lexiku!

Mgr.
Lenka Červenková, ředitelka

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.