Den dětí s Beruška Bandem aneb Meteorologický zázrak

Od rána posledního květnového dne připravovala skupina dobrovolníků v hustém lijáku prostor v parku na Tyršově náměstí na odpolední oslavu Dne dětí, pořádanou sdružením Roztoky - město pro život ve spolupráci s Městem Roztoky. Situace vypadala beznadějně, ale ať už pomohla dětská říkanka Sluníčko, hej, nebo v tom bylo něco jiného, nakonec se přihodil malý meteorologický zázrak a na pár hodin přestalo pršet. Dokonce, jak je vidět z fotografie, vysvitlo i to vzývané sluníčko. A tak si stovky dětí mohly užít pouťových atrakcí, projít si několika stanovišti s jednoduchými úkoly, zhlédnout loutkové představení, taneční vystoupení s Aerobic klubem, skupinou Dandies a tanečním oddělením ZUŠ Roztoky nebo si zazpívat s Beruška Bandem. Nakonec si každé dítě odneslo nějakou cenu.

O to, že cen bylo tolik, se zasloužili: paní Meisnerová (Papírnictví Cyrani), Helena Chvojková - Paspartování, rámování, Iva Gaba - Malá popleta, paní Růžičková - Textil u růží, ČEZ, Město Roztoky, OSRAM.

Dále děkujeme našim dobrovolným hasičům za to, že pomáhají s úsměvem, i když jsou promočeni na kost, Sokolu za poskytnutí elektrické energie a zvláště správci panu Adamovi, který nám posekal potřebnou plochu v parku.

Café Del Rio za poskytnutí hygienického zázemí, Cafébaru Eiffel za spolupráci při plnění dětských úkolů, dámám Skalníkové, Skálové a Klimešové z městského úřadu za obětavou pomoc, panu starostovi Jakobovi za záštitu i osobní aktivní účast a v neposlední řadě panu Michalu Glončákovi ze společnosti Joinmusic, který nám pronajal kryté pódium s velkou slevou.

A pochopitelně našim stálým členům a dobrovolníkům, které nelze všechny vyjmenovat, protože Odraz není nafukovací.

Zároveň využíváme příležitosti a zveme všechny příznivce roztocké základní školy a dobré hudby na benefiční koncert ve prospěch dostavby základní školy. Koncert se koná v neděli 29. září v hotelu Academic a bude nabitý známými jmény. Vstupenky v ceně 1 000 nebo 500 Kč si můžete zajistit u V. Drdové - tel. 606 893 292.

Vladka a Jaroslav Drdovi
Roztoky - město pro život

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Dětský den | ODS
Dětský den | Vlaďka Drdová
Pohádkový les 2013 | Jindra Zoufalá

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.