Dětské akce na léto

Když píšu tyto řádky v době uzávěrky čísla, jsou hory pokryty sněhem... Věřím ale, že teď, když mate Odraz v ruce, už teplo a sluneční paprsky mnohem více lákají k letním radovánkam.

V létě samozřejmě nezahálíme ani my na Žalově a máme pro děti připraveny letní intenzivní příměstské kurzy, které jsou ideálním zpestřením prázdnin pro děti od 4 let. Kurzy probíhají celé prázdniny a přihlásit se můžete i na jednotlivé dny. Pro aktivní a sportovně založené děti je připraven letní tábor na Orlíku 10.-16. 7. a pro pokročilejší tenisty všeho věku pak kemp v Rakovníku 24.-30. 7. Podrobnosti ke všem akcím najdete na našem webu www.tenis-zalov.cz a facebook.com/tenis.skola.

V květnu a červnu proběhne každý měsíc jeden tenisový turnaj pro děti a turnaj Žalov Open ve dvouhře a čtyřhře dospělých - sledujte web pro bližší informace nebo se informujte na recepci areálu.

Prvním květnovým víkendem začaly také mistráky - utkání družstev, kde má tým SK Žalov zastoupení v kategoriích minitenis, babytenis, mladší žactvo a dorost, a naši dorostenci z fotky srdečně zvou diváky k návštěvě některého utkání.

Květen plný lásky přeje

Jan Šrámek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

O tenise | Jan Šrámek
Taekwon-Do Roztoky | Kwang Myong

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.