Dětský den na Tyršově náměstí

V pátek 29. května se na Tyršově náměstí uskutečnila již tradiční slavnost ke Dni dětí. Pro malé návštěvníky byl připraven bohatý program, jehož vrcholem bylo divadelní představení oblíbeného Divadélka Romaneto. Hudební část programu obstaral Beruška Band a 36 malých zpěváčků ze sboru Roztocké děti, své vystoupení měly i děti z tanečního souboru Lucie Kárové a členky tanečního oddělení roztocké ZUŠ. Pro soutěživé zájemce bylo připraveno devět stanovišť s různými úkoly (šikovnost, obratnost, znalost dopravních předpisů, důležitých telefonních čísel, střelba z dětské kuše...), po jejichž absolvování bylo každé dítě zařazeno do losování o odměny. Podle číslovaných pamětních listů trasu absolvovalo 285 dětí, a pokud vyčkaly losování, své odměny se dočkaly, protože ceny byly připraveny pro všechny.

Zároveň se děti mohly pobavit na pouťových atrakcích, přičemž kolotoč byl jako vždy díky příspěvku města Roztoky zdarma.

Připravený program nakonec zkrátil déšť, ale přesto se oslava vydařila. Je to zásluhou mnoha dobrovolných pomocníků, které nelze všechny vyjmenovat. Přesto hlavní dík patří městu Roztoky za spolupořadatelství a finanční podporu, paní Maixnerové (Papírnictví Cyrani), která sponzorsky dodala hlavní část odměn, dobrovolným hasičům a panu Sládkovi z Technických služeb.

Vlaďka Drdová

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.