Duben a kus května přinesly několik dobrých zpráv

Rád se o dvě se čtenáři Odrazu podělím.

V Žalově přibude turistických značených cest. Chci za tuto iniciativu poděkovat Marcelu Ramdanovi, rád jsem mu byl při jednáních s úholičskou paní starostkou a značkaři Klubu českých turistů nápomocen. O konkrétních cestách, které od léta či podzimu dovedou návštěvníky Žalova k výletním cílům, píše Marcel na jiném místě našeho listu.

Mladému průvodci levohradeckému znovu děkuji za všechny nápady a podněty, se kterými přichází, a věřím, že společně vybereme jeho další dva kolegy, aby sezona na Levém Hradci byla dokonale obsazena a provedena.

Druhým dobrým počinem jsou zídky. Obnova nízkých zídek podél chodníků v Masarykově ulici, to j e myslím věc radostná. Chodili jsme po nich všichni, malí, velcí, matky s dětmi a možná i někteří alkoholem rozjaření spoluobčané, kterým se při tom čerstvý vítr opíral tak nějak do tváří...

Opravdu mne těší, že po třech letech odkladů a přesunů a jistého přešlapování na místě tyhle opravy drobné, pro mne už historické, roztocké miniarchitektury proběhly. Věřím, že v příštím rozpočtu nalezneme nějaký menší peníz na to, aby jejich opravy pokračovaly i na dalších místech.


Tomáš Novotný
místostarosta

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Vyjádření místostarosty | Tomáš Novotný
Každá legrace něco stojí | Stanislav Čáslavka
Rozhovor s Janem Chytilem | Stanislav Boloňský

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.