Festero - Roztocké řemeslné trhy

Jejich 8. ročník proběhne 21. 9. v Roztokách, v parku na Tyršově náměstí od 10:00 do 18:00 h. Jako již tradičně zde můžete vidět i nakoupit z velkého spektra rukodělných výrobků, jež Vám často prezentuje sám řemeslník. Ani Vaše chuťové buňky nezůstanou ochuzeny, neboť budete mít na výběr z mnoha druhů sladkých i slaných pochutin, některých připravovaných na místě před Vámi.

Pro děti bude nachystaný interaktivní program v podobě dílen, kde mohou přičichnout k základům výtvarných technik a přitom si i něco vyrobit, či jiné aktivity, včetně velmi oblíbené lukostřelby.

Součástí řemeslných trhů je též doprovodný program, během něhož se na podiu vystřídají tanečnice Hortus Gratiae, které zde kromě středověkých tanců předvedou i ukázku španělského flamenca; Seamrog Vám rozproudí krev tanci větrem ošlehaného Irska a s bránicemi Vašimi i Vašich dětí si několikrát pohraje neotřelý kejklíř Erik.

Se Spolkem svatého Simeona se dostaneme velmi blízko soubojům, kde mezi muži stála jen kovaná těla mečů, a Vaši fantazii rozproudí veselé pouliční divadlo Viktora Braunreitera a představení loutkoherce Milana Hugo Formana. Srdce rozezpívá teskné i veselé písně dvojice Menorah a program zakončí jako břitva ostrá roztocká Kosa Vostra.

Přesný program s časovými intervaly najdete na www.trhy-roztoky.estranky.cz nebo na Facebooku.

Tedy přijďte tam, kde se něco děje.

David Král

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.