Festival Zámeček 2016

Nadšenci a dobrovolníci z občanského sdružení RR pro vás již pošesté připravují festival Zámeček. První sobota v červnu, tedy 4. 6. 2016, bude ve znamení výjimečného kulturního zážitku v areálu roztockého zámečku, především v krásném parku. Akci každoročně navštíví několik tisíc lidí. Za dobrovolné vstupné si můžete dosyta užít hudbu různých žánrů, divadlo a bohatý doprovodný program pro malé, větší i velké. Festival je koncipován jako rodinný. Své si najde opravdu každý.

Hlavní hudební hvězdou bude desetičlenná skupina Top Dream Company, která zahraje funky s příměsí disco, soulu a R&B. Fanoušky rockabilly obšťastní Twisted Rod. Vasilův Rubáš je zajímavý tím, že dává folku punkovou podobu. Hudební žánry se na hlavní scéně budou střídat jako každý rok, nepřijdete ani o balkánskou muziku v podobě formace Romba. Dále se Vám představí Dora Bondy a The Bondages se svým pojetí popu, jazzu, soulu a reggae. Street jazz plný improvizací zahrají Wolfjam.

Trojice BomBardák zaujme nejen děti svými písničkami a scénkami o příhodách malého kluka.

Divadlo Fígl přijede s pohádkou Pinocchio, Dům dětí a mládeže – Stanice techniků se představí lego robotikou a modelářskou dílnou. Zkušení hráči nabídnou bubenický workshop. Unikátní bude podívaná na taekwondo a slackline exhibici, chvíle odpočinku bude možné strávit výtvarným tvořením a lidovými řemesly, festival navštíví i skupina šermířů.

Festival pořádá občanské sdružení RR, vzniká za podpory města Roztoky a ve spolupráci se Středočeským muzeem v Roztokách u Prahy.

Festival Zámeček 2016

Kam dál

Festival Zámeček 2018 | Občanské sdružení RR
Zámeček 2017 | Občanské sdružení RR
Zámeček 2015 v obrazech | Petra Hradecká

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

festival NKÚ začíná, navzdory ODS

NKÚ konečně může do hospodaření měst a obcí. Proti ve sněmovně hlasovali poslanci ODS. Téměř 20 let velcí zloději kryli ty malé a naopak.
Těším se na další investice našich pravicově demokratizujích radničních Komsomolců.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.