Fotbal v Roztokách, jaro 2016

Vážení přátelé, jarní část fotbalové sezony 2015/2016 je tady. Přes zimu se stalo několik zajímavých událostí.

Především se uskutečnila valná hromada. Byl zvolen nový, rozšířený výbor, máme nové stanovy, byli jsme nuceni změnit, nebo spíše doplnit stávající název. Nadále se tedy budeme jmenovat SK Roztoky, z. s. Tato zkratka znamená "zapsaný spolek".

Zakoupili jsme nový traktůrek na sekání trávy. Ten starý již dosloužil. Máme vymalováno v kabinách. Nakupujeme stále nové tréninkové pomůcky.

Doplnili jsme členskou základnu o nové členy, hlavně z řad těch nejmenších. Naši trenéři mládeže absolvují trenérské kurzy na novou, moderní metodu Coerver.

Všechna mužstva se poctivě připravovala na jarní část, děti formou jednotlivých halových turnajů (o jednom z nich píšeme na jiném místě), dospělí společně s dorostem absolvují tradiční Zimní ligu.

A 26. 3. 2016 vše opět vypukne naplno. Chtěl bych Vás proto pozvat na všechny jarní zápasy našich mužstev. Data jejich konání si můžete přečíst na našich webových stránkách (www.skroztoky.cz), na informační tabuli v kabinách oddílu nebo na plakátech, které budou pravidelně rozmísťovány na plakátovacích plochách MÚ Roztoky.

Ing. Tomáš Novotný
prezident SK Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.