Jak jsme vysazovali zeleň na školní zahradě

Poslední víkend před začátkem školního roku byl, co se týká počasí, velmi proměnlivý, ale přesto se dvoudenní festival Zasaď strom, ať máš kyslík na hraní a zpívání konal na zahradě ZŠ.

V sobotu se sice nad školní zahradou přehnala bouře a silný liják, proto se vysazování keřů - zlatice a trojpuku - muselo posunout o celou hodinu. Nejdříve jsme se občerstvili a potom za odborného zahradnického dohledu Jakuba Řezáče vysazovali do svahu u nové tělocvičny okrasné keře. Za odměnu nám zahrála kapela Choroši - finalisté národní soutěže Porta 2014.

I druhý festivalový den nám pršelo a pršelo, ale divadlo se hrálo. Poslední kapky zalily Skřítkovi Třešničkovi třešni a vykouklo sluníčko. Děti si po představení vyrobily loutku a pro své rodiče zahrály krátké divadelní představení.

Děkuji za spolupráci Aleně a Anně Frejkovým a malému Tobiáškovi, Valerií Čermákové, Ondrovi Vrňákovi, rodině Řezáčových, Jitce Ram-danové a všem Ramdánkům, Jitce Kejmarové, Liduščinu divadlu, zvukaři M. Jiráňovi a kapele Choroši.

Festival Zasaď strom, ať máš kyslík na hraní a zpívání byl finančně podpořen Letištěm Praha, a. s., v rámci projektu Dobré sousedství -děkujeme.

Za Spolek roztockých loutkářů Kvítko
Marie Bartulíková

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.