Jak překonat věčné začátky v cizím jazyce?

Chcete si zopakovat jazyk před dovolenou? A po odhalení, kterak cizí jazyk pokořit, se můžete již nyní přihlásit na letní jazykové kurzy. Intenzivní němčina/angličtina/francouzština pro mírně až středně pokročilé bude poslední týden v červnu od 26. 6. do 1. 7. a druhý týden v červenci od 11. 7. do 15. 7. 2016. Tyto intenzivní kurzy trvají vždy pět pracovních dnů - od pondělí do pátku - a pořádáme je ve dvou verzích: jako dopolední (4 vyučovací hodiny od 9.00 do 12.30 s přestávkou) nebo večerní (3 vyučovací hodiny denně od 17.45 do 20.20 s krátkou přestávkou). Lze domluvit i individuální výuku kdykoli se rozhodnete, případně otevřít kurz na míru s vašimi kamarády. Kurzy otevíráme pro skupiny alespoň 3 studentů.

Již od půlky dubna se chystá nově otevření poměrně ojedinělého kurzu italštiny pro začátečníky. Jestli vyrážíte v létě do Itálie, ještě máte možnost se jazykově vybavit! 

Prázdninové tábory pro děti

Přestože se zdá, že prázdniny jsou daleko, přihlášky na letní aktivity se podávají již nyní. Pro děti od 6 do 15 let pořádáme každoroční příměstské tábory - SOS - sportovně-turistický tábor s angličtinou - termín od 15. srpna, ve stejném týdnu Rozjezd před školou (čeština a matematika) a od 22. srpna Rozjezd před školou (čeština a angličtina) a oblíbený Novinářský tábor.

Pro předškoláky a malé školáky je určen Malý objevitel a tvořivá angličtinka. Kdy? Poslední prázdninový týden (od 29. srpna 2016) od 9 do 12 hodin. Děti se budou zabývat objevováním fyzikálních a chemických zákonitostí, poznáváním přírody, naučí se zpívat anglické písničky, mohou si zvyknout na nový kolektiv od září, kdy plánujeme tuto pravidelnou páteční aktivitu rozšířit na celé dopoledne od 9 hodin do 12 hodin. 

Speciální tvoření je „předvojem" pokračování kurzů grafomotoriky, zábavné přípravy předškoláků do školních lavic. Aktivity budou zaměřené na rozvoj grafomotoriky, pozornost, paměťové a sociální hry, řeč a výslovnost. Bude pod vedením speciální pedagožky. U tohoto kurzu termín ještě upřesníme, a proto sledujte naše webové stránky www.lexik.cz V případě jakýchkoli dotazů pište na info@lexik.cz nebo volejte na 739 035 000.

Mgr. Lenka Červenková
ředitelka

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.