Jak zvládnout zkoušky, jazyky či fotografování...

Začátkem prosince proběhla ve vzdělávacím centru Lexik úvodní přednáška k sérii šesti seminářů o digitální fotografii. Během následného novoročního kurzu se naučíte, jak správně fotografovat, upravovat snímky a jejich výřezy, vytvářet a sdílet svoje digitální fotoalba s přáteli. K dispozici bude i počítačová učebna a možnost praktického nácviku.

Zápis na kurzy 7.-9. ledna 2013

Vzhledem k tomu, že leden je posledním měsícem prvního pololetí především jazykových kurzů, zveme vás na zápis na další pololetí. Zápis na všechny aktivity Lexiku bude od pondělí 7. 1. do středy 9. 1. 2013 (prosíme o dodržení tohoto termínu pro zjednodušení organizace kurzů). V tyto dny za každý zápis dostanete kávu, nebo čaj jako pozornost Lexiku. Vzhledem k omezené kapacitě je včasný zápis třeba i na naše nové série seminářů o bylinkách, digitální fotografii, na sobotní kurz přípravy na víceletá gymnázia pro děti 5. a 7. ročníků ZŠ a kurz ke zvládnutí náročné státní maturity. Na tyto aktivity není možné přijít rovnou bez rezervace.

Příprava ke zkouškám pro studentyi děti ZŠ

Pro středoškoláky od 10. ledna zahajujeme Přípravný kurz na státní maturitu z českého jazyka a literatury. Máme kvalifikovanou lektorku, která spoluvytvářela materiály reálných zkoušek. Studenti si mohou vyzkoušet na závěr kurzu „Maturita skoro načisto“. Novinkou je Přípravka ke zkouškám na víceletá gymnázia, bude zaměřena přímo na témata u zkoušek obvyklá s použitím příkladů a úloh z minulých let. Začíná v sobotu 12. ledna od 9:00 češtinou a od 10:45 matematikou.

Cyklus seminářů o bylinkách a o fotografii

Další zajímavou novinkou je od 14. ledna dopolední pondělní cyklus o bylinkách a jejich léčivých schopnostech s názvem Za tajemstvím přírody, rostlin a člověka aneb na každou nemoc vyrostla bylina. Vydejte se spolu s námi za tajemstvím bylinek a odhalováním dávných lidových moudrostí k udržení vlastní svěžesti a zdraví z přírody.

Cyklus o digitální fotografii a práce s ní začíná již 15. ledna, počet studentů je omezen kapacitou počítačové učebny. Neváhejte s sebou vzít svého kamaráda či partnera a získáte slevu pro dvojici. Také pro seniory je připravena sleva.

V případě jakýchkoli dotazů volejte na 739 035 000, pište na info@lexik.cz a více na www.lexik.cz.

Za celý kolektiv Lexiku přeji všem vykročení pravou nohou do nového roku 2013!

Mgr.
Lenka Červenková, ředitelka Lexik

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.