Jaro a léto v Lexiku

Zima se sice drží zuby nehty, ale u nás již myslíme na jaro a léto. Nachystali jsme jarní pokračování úspěšného kurzu digitální fotografie pro všechny pokročilejší fotografy, podrobnosti a datum zveřejníme na našich webových stránkách a plakátech.

Koncem června nebo začátkem července si můžete osvěžit svoje komunikační dovednosti v cizím jazyce, neb máme vyhlášeny intenzivní „nalejvárny“ cizích jazyků nejen na cesty. Pro rychlé zájemce do konce dubna za zvýhodněnou cenu, proto neváhejte a přihlaste se již nyní. Zatím máme v nabídce angličtinu a němčinu, ale není problém přidat kurzy dalších jazyků -francouzštiny, španělštiny, italštiny či ruštiny.

Mnozí rodiče již nyní přemýšlejí, jak zaměstnají svoje ratolesti o prázdninách. Lexik již tradičně bude pořádat příměstské tábory poslední srpnový týden a letos začneme už o týden dříve od 19.srpna. Nabízíme tedy možnost, jak zabavit děti celou druhou polovinu srpna. Od 19. srpna vypukne Letní škola fotografie pro děti od 8 do 12 let a od 12 do 16 let, kde budeme nejen fotografovat a pracovat se snímky na počítačích v grafických programech, ale naučíme se i sdílení fotoalb apod. SOS tábor s angličtinou bude letos zaměřen sportovně turisticky, Novinářský tábor bude letos odkrývat taje redaktorské práce v rozhlase, kam se podíváme do zákulisí, a opět si napíšeme a vytvoříme náš Roztocký lexikon (loni jsme mimo jiné byli ve velíně a zpravodajství České televize, zapojili se do natáčení Retro a vytvořili vlastní zpravodaj Lexikon, který najdete na našem webu ke stažení). Novinářský tábor tedy bude volně navazovat na Letní školu fotografie, a tak se děti mohou zúčastnit obou běhů a nebudou zahálet celou druhou polovinu srpna. Zaregistrujte se co nejdříve nejen kvůli slevě, ale i protože počet míst je omezen. Rozjezd před školou je určen k zopakování látky a „zklidnění“ dětí před nástupem po prázdninách do školních lavic a stejně jako SOS a Novinářský tábor bude poslední srpnový týden.

Sobotní přípravka z češtiny a matematiky na víceletá gymnázia pro žáky ZŠ běží až do konce dubna a je možné po rezervaci poslat svoje dítka i na jednotlivé sobotní lekce k procvičování látky pro děti (5. a 7. tř.).

Na přípravu k maturitě je nejvyšší čas nejen z povinných předmětů i z cizích jazyků, v našem týmu máme i středoškolské profesory, kteří vedou maturanty, a tak se na nás můžete obrátit se svými potřebami.

Zahájili jsme přípravy e-learningového vzdělávacího programu v novém projektu Mediální komunikace jako odborná kompetence, který je určený pro zaměstnance obecních úřadů, muzeí, galerií, knihoven, farností, sociálních služeb a ostatních organizací.

Více najdete na www.lexik.cz, pište na info@lexik.cz, volejte na 739 035 000, těšíme se na vás i vaše náměty.

Za kolektiv Lexiku

Mgr.
Lenka Červenková, ředitelka

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.