Jaroletní Taneční studio Po špičkách

Letošní jaro přineslo Tanečnímu studiu Po špičkách, které působí pod vedením Zuzany Smugalové při sdružení Roztoč, hned několik úspěchů. Na březnové Krajské přehlídce dětských skupin scénického tance v Ústí nad Labem získala choreografie V pocitu tančená II. skupinou Ocenění poroty Za taneční připravenost. V dubnu se III. a IV. skupina účastnily v Sedlčanech Krajské přehlídky pro Středočeský kraj a sklizeň uznání byla ještě větší. Nejnovější choreografie Den a noc (IV. skupina) získala od poroty Ocenění za citlivost pro prostor, skupinu a přirozenost pohybového projevu dětí. Taneční vystoupení Můry (III. skupina) na hudbu Zdeňka Lukáše získalo kromě krásného Ocenění za naplnění námětu v kompozici i provedení nominaci na Celostátní přehlídku dětských skupin scénického tance Kutná Hora 2015.

Pokud byste chtěli vidět v celku práci Tanečního studia Po špičkách, bude se letos konat 13. června 2015 Taneční podvečer, kde vystoupí všechny děti z tanečního studia. Tentokrát bude představení v divadelním prostoru Studia Alta, které sídlí v pražských Holešovicích nedaleko zastávky vlaku. Jste srdečně zváni.

Taneční studio Po špičkách se s koncem letošního školního roku osamostatňuje a přestává být součástí sdružení Roztoč. Z tohoto důvodu poptává od srpna 2015 v Roztokách samostatný prostor k pronájmu vhodný jako taneční sál se zázemím. Děkujeme za nabídky.

Zuzana Smugalová
kontakt: smugalova@volny.cz

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.