Jazykové kurzy a přednášky

První zářijovou neděli proběhl v nové budově vzdělávacího centra Lexik v ulici Obránců míru den otevřených dveří s prvním zápisem na jazykové kurzy.

Zájemci o kurzy se osobně seznámili s lektory angličtiny, němčiny, ruštiny, italštiny, španělštiny a francouzštiny, napsali si rozřazovací testy a zamluvili si pro sebe vhodné termíny jazykové výuky. Malí návštěvníci si vyzkoušeli pokus s lektorkou kroužku Malého objevitele a odnesli si jako dárek balónek. Všichni se podívali do nových prostor a učeben, prohlédli si pěkně vybavenou počítačovou učebnu, poseděli na recepci a na terase před budovou Lexiku, popili kávu a vychutnali si příjemný konec léta.

Podzimní přednášky

17. října od 18:00 pořádáme přednášku Jak nakládat se svými penězi, aby vydělávaly pro vás, ne pro finanční instituce. Seminář je pro neekonomy a všechny, které tato problematika zajímá. Například se dozvíte na čem vydělávají finanční instituce, kam uložit bezpečně peníze, co je to důchodová reforma.

Nejen pro seniory je určena zajímavá přednáška Jak kontrolovat svoje finance ve zralém věku, která bude 14. listopadu od 17:30. Seznámíte se se základními pravidly, jak se nenechat oklamat na „výhodných akcích“, nekoupit nevýhodné zboží, jak nepodepsat smlouvu, která nás zruinuje. Koho se týká důchodová reforma a jak se postarat o své úspory. Jak spořit ve zralém věku, jak se vyznat v nabídce úvěrů, půjček, leasingů, úrokových sazeb, RPSN a vůbec investičních produktech. Připravené otázky jsou vítány.

Pro bližší informace volejte na 739 035 000 a pište na info@lexik.cz.

Další naleznete na našich webových stránkách www.lexik.cz.

Věříme, že se vám Lexik v nové lokalitě v blízkosti dětského hřiště na Solníkách ještě více přiblíží a pokud zrovna nebudete účastníky některého jazykového kurzu nebo kroužku pro děti, tak se u nás zastavíte jen tak na čaj, kávu nebo na malé občerstvení třeba na cestě z dětského hřiště či z práce.

Těšíme se na vás, v Lexiku jste srdečně vítáni, stále je možnost přistoupit k již zahájené výuce. Neváhejte se zeptat na otevření nového kurzu a přijďte si zlepšit svoji jazykovou vybavenost s našimi rodilými mluvčími a dalšími výtečnými lektory.

Všem přejeme krásné babí léto se vzděláváním v novém Lexiku.

Mgr.
Lenka Červenková, ředitelka

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.