Ještě jednou Dětský den

Den dětí, který se konal v pátek 30. května 2014 v parku na Tyršově náměstí, je již úspěšně za námi. Sluníčko nám svítilo a myslím, že jsme si to všichni moc a moc užili. Sluší se ale poděkovat všem, kdo se na této již tradiční akci podíleli. Děkuji všem sponzorům, kteří přispěli buď finančně, nebo věcnými dary a dárky: Letiště Praha, město Roztoky, Přemyslovské střední Čechy, paní Monika Meixnerová Papírnictví Cyrani, ČEZ, OSRAM, pojišťovna Maxima, paní Helena Chvojková Paspartování - rámování. Děkuji svým věrným spolupracovníkům: Markétě Hrůzové, Líbě Vodrážkové, Vendulce Bromovské, Adéle Kabrhelové, Petře Drdové, Tereze Náhlovské, Dáše Cozlové, Týně Čermákové, Anetě Chalupové, Matěji Nižňanskému, Filipu Drdovi, Báře Cikhar-tové. Děkuji paním a slečnám z městského úřadu Evě Skalníkové, Miroslavě Kalinové, Anně Posingerové, Markétě Skálové... Děkuji Cafe del Rio (Monice Muhlbergerové) a Cafe-Bar Eiffel (Petře Přikrylové) za bezplatné poskytnutí hygienického zázemí všem návštěvníkům Dětského dne. Sokolu Roztoky za poskytnutí přívodu elektrické energie (Martině Saskové za její akčnost).

Speciální poděkování patří našemu Sboru dobrovolných hasičů pod velením René Šmída. Dlouholetá spolupráce s nimi je vždy dokonalá a velice pohodová, čehož si velice vážím. Děkuji Technickým službám (panu Sládkovi) za technickou pomoc, bez které bychom se neobešli.

Dovolím si osobní poděkování celé své rodině. Svým dětem, a zvláště svému muži Jaroslavu Drdovi za bezmeznou trpělivost, podporu, a především pomoc ve všem. Jsme tým.

Vlaďka Drdová

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.