Jóga nad Vltavou bude mít první výročí

Malé studio Jóga nad Vltavou v Roztokách bude v dubnu slavit první rok své existence a při té příležitosti bych ráda za celý tým lektorů poděkovala našim „věrným“ za přízeň a vytrvalost.

Pro ty z vás, kteří jste třeba o možnosti cvičení v našem studiu nevěděli, přikládám stručné informace o nabídce kurzů. Pravidelně cvičíme jógu, a to každý den, kromě pátku, v ranních (po, út, čt), ale i večerních hodinách (st). Přijít je možné kdykoli, lekce jsou přátelské i k úplným začátečníkům.

V pondělí od 19 hod. probíhá kurz tchaj-ťi - začátečníci a mírně pokročilí - v kurzu jsou asi dvě volná místa, kdyby tedy někdo měl zájem se přidat, je to ještě možné.

V úterý odpoledne víří sálem malé růžové holčičky na kroužku pohybové a taneční průpravy a večer se natřásají maminky na břišních tancích.

Ve středu odpoledne máme jógu pro předškolní děti. Cvičení jógových ásan je zde upraveno do hravé podoby, děti se seznamují s vlastním tělem, napodobují zvířátka, funí a plazí jazýčky a při tom všem si zlepšují koordinaci, motori-ku, dech, soustředění a imunitu.

Čtvrteční večer je ve znamení klidného cvičení čchi-kungu s meditací a pátek je den, kdy je prostor vyhrazený masážím a shiatsu - po domluvě a na objednání.

Kromě pravidelného cvičení pořádáme celodenní semináře, nejbližší je momentálně seminář Tantra jógy pro ženy, který se bude konat v neděli 27. dubna od 10.00 do 17.00 hod. Vhodný je pro všechny věkové skupiny, je zaměřen především na pánevní dno a jeho zfunkčnění. Zkušenost s tantrou či jógou je zde výhodou, ne však podmínkou - den je pojatý jako hluboké ponoření se do vlastní ženské energie, odpočinek, harmonizace a znovunabytí ztraceného klidu.

Na léto jsme pro vás přichystaly dovolenou u moře v Chorvatsku, s cvičením a masážemi. 22.-31. srpna - jóga & čchi-kung a 29. srpna - 7. září - čchi-kung v letovisku Suha Punta na Rábu.

Pokud by vás naše nabídka oslovila, podívejte se na stránky www.joganadvltavou.cz, kde najdete rozvrh, ceny a další užitečné informace.

Za celý tým

Kateřina Kabešová
Jóga nad Vltavou, Nad Vltavou 2164a, Roztoky-Solníky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Školní okénko | Věra Zelenková
Sdružení Roztoč | Lenka Červenková
Rožálek | Eva Tluková
Jóga Nad Vltavou v zimě | Kateřina Kabešová
Projekt Bezpečná škola | M. Bartulíková

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.