Karneval v MC Rožálek

Se začátkem roku přišel čas masopustů a maškarních plesů. I MC Rožálek pozvalo v úterý 19. února děti předškolního věku, jejich rodiče a prarodiče na karneval do své herničky a přilehlé tělocvičny. Několik desítek dětí v nápaditých maskách si zatančilo a zazpívalo za hudebního doprovodu Tomáše Brokla, pro všechny návštěvníky bylo připraveno občerstvení a dobrá nálada. Na malé tanečníky čekalo několik soutěží se sladkými odměnami a výtvarná dílnička, na níž si mohli vyrobit masku na obličej. Děti i jejich doprovod vypadaly spokojeně, dobře se bavily, a proto nebylo lehké maškarní rejdění ukončit.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nás svou návštěvou podpořili a společně vytvořili pohodovou atmosféru. Všem, kteří nám pomáhali nejen s přípravou, ale i s následným úklidem, Tomášovi B. za super hudbu a světelné efekty a hlavně Městu Roztoky, bez jehož finanční podpory bychom tuto akci nemohli zrealizovat.

Dále bychom rádi našim maminkám nabídli možnost prodeje použitého oblečení, botiček, čepic, hraček atd. na našem každoročním jarním bazárku, který se bude konat 19. března od 15:30 hod.

Těšíme se na setkání s Vámi! Mobil: 773 245 147 www.rozalek.cz

Eva Tluková
Vendulka Bromovská a Simona Mádlová za celý tým MC Rožálek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.