Kdo zabil Kláru Kovalovou?

Otázka, nad kterou si bude šéfkomisař Hrdloušek opět lámat hlavu. Jeho poctivé snažení mu bude narušovat celá řada možných podezřelých, okolností, ale i jeho podřízený, elév - strážmistr Brousek.

To vše by asi náš nadprůměrně inteligentní šéfkomisař zvládl, kdyby... kdyby mu do toho ještě nekecali diváci a neurčovali mu i to, kdo je vrah, případně vražedkyně.

To už se pak vražda vyšetřuje nepoměrně hůře. Možné konce detektivky tak narůstají jak houby po dešti a výbuchu Černobylu. Konečné číslo, jak může naše hra „Co věděla Klára Kovalová a musela zemřít“ dopadnout, se zastaví na čísle 192!!! Ano, 192 různých variant konce. Věc v divadelním světě, a možná že nejen v něm, nevídaná.

Klára Kovalová v divadle Minor.

Hrají: R. Bár, V. Efler, T. zámečník

Vy ji ale vidět můžete a to v sobotu 23. února od 19:30 v hospodě Na Růžku v Žalově. Roztocké divadelní uskupení Studio mladých vás tímto zve na další uvedení naší autorské detektivky.

Střílečky, honičky v autech i v letadlech, bojová umění a hodně krve... to vše neuvidíte. Ale o tom, jestli padne jediný výstřel v průběhu hry, rozhodnete vy.

Jinak vás čeká spousta zábavy a inteligentního humoru. To netvrdíme proto, že nás nikdo nechce chválit, a tak se musíme chválit sami, ale víme to z reakcí diváků, kteří už naší hru navštívili. Někteří z nich se rádi vracejí, aby viděli další varianty možného rozuzlení. Pokud tedy nebudete mít v sobotu 23. února nic lepšího na práci, rádi vás přivítáme v centru žalovské kultury - v restauraci Na Růžku.

Vše dobré a plný sál vám i nám přeje

Za Studio mladých
Radek Bár

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.