Když skauti tančí

Plesová sezona je v plném proudu. Přišel čas vytáhnout ze skříně sváteční boty a rozpomenout se na základní kroky a figury. Plesů je sice celá řada, ale málokterý vám nabídne takovou atmosféru jako ten skautský.

V sobotu 1. února 2014 se v sokolovně na Tyršově náměstí koná v pořadí již třetí skautský ples v Roztokách. Srdečně na něj zveme všechny příznivce dobré zábavy, bývalé i současné skauty a skautky, jejich rodiče, příbuzné a známé. K tanci zahraje nová kapela, která jistě uspokojí i ty nejnáročnější tanečníky. Pokud netancujete, pak určitě oceníte příjemné posezení s přáteli. Samozřejmostí bude bohatý doprovodný program. Těšit se můžete na předtančení, tombolu a také pivní štafetu, která minulý rok slavila velký úspěch. Chybět nebude ani chutné občerstvení.

Rádi bychom také všem návštěvníkům nabídli na celý večer hlídání dětí v plesové školce. O vaše potomky se rády postarají zkušené skautské vedoucí a zdravotní sestry.

Podrobné informace o plese, prodeji vstupenek i plesové školce najdete na našich webových stránkách www.skautiroztoky.cz/ples.

Lukáš Hejduk

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.