Komunální volby 2010

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Volební materiály stran a volebních uskupení.

Poděkování ODS voličům

Chtěli bychom poděkovat všem občanům, kteří v komunálních volbách svými hlasy podpořili kandidáty Občanské demokratické strany.

Roztoky.com přinese volební výsledky online

Roztoky.com bude přinášet aktuální průběžné výsledky sčítání hlasů v roztockých komunálních volbách tak, jak je bude v sobotu 16. 10. 2010 odpoledne uvolňovat statistický úřad.

Volba pro město

Volba pro město (VPM) je liberální politická strana s celostátní působností, která se ovšem zabývá pouze komunální politikou! Vznikla v červnu 1998, jako výraz přesvědčení, že základní hodnotou života je SVOBODA.

Pozvánka na pátek 1. 10. 2010

Zveme vás v pátek 1. 10. 2010 na Tyršovo náměstí, kde budou od 11 hodin stánky farmářů. Po 13. pro vás chystáme stánky nejen s občerstvením. Od 15 hodin bude zajímavý kulturní program

Program ODS do podzimních komunálních voleb

Do komunálních voleb jsme připravili program, který je založen na stabilizaci rozpočtu, investicích do vzdělání a infrastruktury s propojením na tradiční hodnoty pravicové politiky a kulturní společnosti.

Netřesk bouřkám a zlým živlům nepřeje

Cílem volebního sdružení Netřesk je vnést do místní politiky slušnost, vzájemný respekt a hledání toho, co nás spojuje. Nebudeme na nikoho útočit, nikoho pomlouvat, kriminalizovat ani zesměšňovat.

ODS do voleb v plné palbě

ODS je v současné době na roztocké radnici jedinou pravicovou stranou. Jsme zároveň i jedinou parlamentní stranou, což umožňuje lépe komunikovat problémy města na celostátní úrovni.

Otevíráme volební rubriku

Vzhledem k blížícím se komunálním volbám jsme se rozhodli vytvořit na Roztoky.com zvláštní sekci, do které budou moci kandidující strany a uskupení vkládat své volební informační materiály, jako jsou seznamy kandidátů, volební program a další dokumenty. Rubrika je otevřena pro všechny subjekty registrované pro komunální volby v Roztokách.

Syndikovat obsah