Konec školního roku a prázdniny v Lexiku

Projekt Chůvy: příležitost-odbornost-rozvoj úspěšně odstartoval první prezenční soboty, kde se více než dvacet studentů bezplatně seznamuje s prací profesionální chůvy pro děti od 0 do 7 let věku dítěte. Zároveň jsme spustili distanční e-learningové studium, které poběží až do října 2014 a bude zakončeno certifikovanou státní zkouškou.

Marketing v praxi

Dne 12. 6. 2014 se bude od 18.00 do 21.00 hodin konat kurz marketingu pro všechny, kdo se chtějí zdokonalit v marketingových dovednostech. Cílem kurzu je usnadnit účastníkům orientaci v analýzách a průzkumech trhu a dostat informace o produktu ke správné cílové skupině. Seminář bude prakticky orientován, s lektorkou můžete konzultovat přímo svoje praktické a konkrétní problémy a cíle.

Marketing v praxi pro manažery

Dne 17. 6. 2014 pořádáme v Lexiku od 9.00 do 16.00 hodin celodenní workshop zaměřený na praktické řešení otázek z oblasti marketingu. Budeme se věnovat plánování, efektivnímu využívání rozpočtu. Celodenní workshop přináší možnost věnovat se otázkám z praxe. Semináře povede RNDr. Helena Ševčíková.

Prázdninové programy nejen pro děti, ale i pro dospělé

Angličtina na cesty

V týdnu od 7. 7. pořádáme intenzivní kurz Angličtina na cesty, který bude probíhat každý den od 9.00 do 12.15 v rozsahu 20 vyučovacích hodin za týden. Nabízíme vám možnost osvěžit si znalost angličtiny a získat před cestou větší jistotu. Kurz bude cílen na cestování a osvojení praktických dovedností. Je vhodný nejen před dovolenou, ale také například před studijní či pracovní cestou do zahraničí.

Rozjezd před školou

Předposlední srpnový týden se mohou v Lexiku děti začít připravovat na školu v oblasti češtiny a matematiky. Pokud bude zájem, otevřeme kurz Grafomotoriky pro budoucí druháčky či začínající prvňáčky, kterým pomůžeme rozvíjet psaní a kreslení. Rodiče tedy žádáme, aby nám o svém zájmu dali včas vědět na info@lexik.cz Poslední týden prázdnin v týdnu 25. 8.-29. 8. nabízíme podporu školákům v kurzu zaměřeném především na češtinu a angličtinu.

Ve stejném termínu jsou i příměstské tábory, kde můžete využít aktuální mimořádnou slevu 20 % z ceny SOS a Novinářského tábora při platbě do 15. června 2014!

SOS sportovně turistický tábor s angličtinou

Jedná se o tábor pro děti od šesti let zaměřený na první pomoc a řešení krizových situací a současně také výuku angličtiny a turistiku.

Novinářský tábor

Oblíbený tábor pro děti, které se zajímají nejen o novinařinu, ale chtějí si vyzkoušet práci v redakci, natočit reportáže z Roztok a okolí, chtějí prostě tvořit, fotit a bavit se. Čeká je mimo jiné exkurze do velké tiskárny a tvorba vlastního časopisu pod vedením zkušené spisovatelky a novinářky.

Cizí jazyky pro život aneb jak se neztratit ve světě

Po úspěšném školním roce budeme v září pokračovat v pěkném jazykovém projektu, kterého se bezplatně zúčastnily především děti z naší základní školy. V příštím roce je čeká práce na jazykovém rozhlasovém pásmu a příprava publikace na cesty v příslušném jazyce a samozřejmě další jazyková příprava nejen s rodilými mluvčími, ale i s ICT technikou a interaktivní tabulí. Projekt je určen pro děti od 10 do 14 let a rodiče mohou již nyní zaregistrovat svoje děti buď v pokračování, nebo (v případě volných míst) můžeme od září zařadit i nové zájemce na angličtinu, francouzštinu, španělštinu a němčinu. Rozvrh se pokusíme zachovat tak, jak byl v letošním roce.

V případě jakýchkoli dotazů pište na info@lexik.cz nebo volejte na 739 035 000.

Za kolektiv Lexiku
Lenka Červenková

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.