Kosa Vostra a HARD MUSIC FEST

Drazí spoluobčané, opět se na Vás chystají tentokrát hned dva nebývalé hudební zážitky. Dne 28. září můžete navštívit koncert instrumentálního tria Kosa Vostra, v jehož podání si vychutnáte staré známé filmové i jiné fláky v originálních aranžích. Záběr kapely je opravdu široký, doslova a do písmene od Pulp fiction přes Balkán až po bývalý Sovětský svaz.

V Roztokách je trio známé - tentokrát s ním můžete prožít večer v příjemném prostředí nekuřáckého salonku restaurace U Šmucrů. Koncert začíná ve 20 hodin a konec je nahlášen na 21:55. Vzhledem k časovým a nekuřáckým okolnostem věřím, že je akce vhodná i pro rodiče s dětmi již mírně mírně odrostlými. Přijďte posedět a okusit netradiční hudební show! Vstupné je dobrovolné.

29. září proběhne v sále restaurace Na Růžku HARD MUSIC FEST. Během večera se Vám představí pět kapel a rozhodně nepůjde o žánry pro slabší povahy. Hlavní dramaturgická linie se bude dotýkat především hardcoru a metalu. Jako první kapela vystoupí Reckless Riders se svým drsným rock&rollem s příměsemi hardcoru, punku a překvapivě i country. Uskupení ve své nástrojové sestavě užívá pekelně cvakající kontrabas, který dotváří lehce nakřáplý sound pro styl rockabilly. Coby druzí zde vystoupí pánové s Petrem Caislem v čele (zpěv), kteří si říkají Fake It. Na publikum nasazují vyloženě drsné podladěné kytarové riffy podpořené našláplou rytmikou. Třetí místo bylo původně obsazeno kapelou Zajetí kouře, uskupení se stihlo od posledního vystoupení v Roztokách rozpadnout, a bude proto nahrazeno partičkou Corvus Infernus. Jelikož se jedná o paralelní projekt zakladatelů Zajetí kouře, máme se na co těšit. Posléze nastupuje legendární Gloom, který snad není třeba v Roztokách představovat. Hardcorovou scénu brázdí bezmála dvacet let. HARD MUSIC FEST zakončí skupina vskutku monstrózní. K pražskému Skiffu není co dodat. Brilantní riffy, úderná přímá rytmika a především lídr Zaza si jistě získají obdiv. Úžasně sehraná kapela uchvátí svou energií a výkonem. Na českou HC scénu Skiff patří a příznivci opravdu tvrdé hudby budou nadmíru spokojeni.

HARD MUSIC FEST začíná ve 20 hodin a vstup je 100 Kč. Na oba roztocké koncerty 28. a 29. září Vás srdečně zve (redakčně kráceno)

Info na FB - HARD MUSIC FEST

Václav Sloup

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.