Krajské volby v Roztokách

Velmi se těším na roztockou předvolební kampaň, která bude předcházet podzimním krajským volbám. Pomyslně se v nich totiž utká nebývalé množství roztockých „politiků“. Vesměs zástupců současné komunální koalice TOP 09, ODS a Sakura.

Přestože nemám oficiální informace, dovolím si prozradit, že kromě mě a kolegy Šefra za ODS bude roztocké barvy hájit i starosta Jakob a místostarosta Boloňský.

Ať by se do krajského zastupitelstva, případně do krajské rady, dostal kdokoliv z nás, byla by to obecně pro Roztoky velmi dobrá zpráva. Nutno zmínit, že spolupráce s bývalým hejtmanem a koalicí ČSSD - KSČM byla jemně řečeno problematická, což myslím může potvrdit i bývalá starostka Vavřínová, slavná to osoba, co zapomněla pozvat Ratha na otevíračku přeložky u Vltavy. O významnějších dotacích si mohly Roztoky nechat jen zdát, to se ostatně potvrzuje i s novým krajským vedením, které je de facto staré, jen bez Ratha.

Na kampaň, lépe řečeno na volební program jednotlivých subjektů jsem zvědavý, protože místo zlaťáků na investice zbyly po ČSSD a KSČM pouze brutální dluhy, tudíž jakýkoliv předvolební investiční slib je pro mě jen věštěním z kávové sedliny nebo populismem. Všichni mají naopak obavy z toho, jaké kostlivce a faktury s odloženou splatností po tandemu ČSSD - KSČM naleznou. Přestože chápu současnou antipatii lidí k vládním stranám, doufám však ve stažení oranžovo-rudé standardy z krajského úřadu. Stačí, že vlaje v litoměřické vazební věznici!

Ing.
Roman Jandík, předseda ODS Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.