Lanovka

Dobrý den,

velmi by mě zajímalo, zda město opět zaplatí nekvalitní práci při instalaci dětské lanovky na pozemku vedle dětského hřiště, umístěného na křižovatce ulic Obránců míru a Masarykova? Tato byla nainstalována s malým spádem, takže nejede, a pokud se dítě menší váhy chce vůbec dostat nějak na druhou stranu, tak se musí pohupovat. Poté, co se mu podaří dostat na druhou stranu (nikdy ale ne na samý konec - vždy se zcela zastaví několik metrů před ním), tak skončí v dosti vysoké výšce. Doporučuji, aby se zodpovědné osoby na lanovku osobně posadily a zkusily ji. Já to udělala, a ani při své hmotnosti dospělé osoby a výšce 165 cm lanovka nejede a dojezd je nepříjemně vysoko. Musím konstatovat, že s tak mizerně postavenou lanovkou jsem se ještě nesetkala.

Doufám, že tato nebude další draze zaplacenou nekvalitní investicí města, už jich tady máme dost - viz rekonstrukce Školního náměstí a nerovných chodníků na Masarykově ulici.

Tímto vás žádám o nápravu. Budu velmi ráda, když se odpovědná osoba vyjádří nejen mě, ale i poskytne informaci všem občanům Roztok v časopise Odraz.

Denisa Havránková

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Sportovat od... do... | Lenka Vozková
Volby až do bezvědomí? | Jaroslav Drda
Marie Rottrová | Jaroslav Drda
Co je přiměřené nájemné? | Stanislav Boloňský

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.