Letní soustředění družstva volejbalu žákyň 18. 8. 2012-25. 8. 2012 Hrachov

Týden, který jsme společně strávili v Hrachově, byl nad naše očekávání. Naše představy se odehrávaly v celodenních trénincích, které by nás úplně unavily, se špatným jídelníčkem a s tím, že to bude otrava a jenom dřina. Naše předtucha se ale nevyplnila.

Soustředění bylo úžasné, plné pohybu, sluníčka, při kterém jsme se mohli koupat, dobré jídlo, pití i trenéři.. A jak vypadal náš den? Ráno budíček v 8 hodin. Poté odchod na snídani, dopolední trénink, o poledním klidu kdo chtěl bazén, poté odpolední trénink, večeře a další trénink. Ve středu jsme šli na celodenní výlet do Váchova špejcharu v Drážkově, kde jsme viděli ukázky lidové architektury z 15. století a dobový nábytek. Večer jsme zakončili táborákem s buřty a domácím ostružinovým koláčem a byla sranda.

Věřte, nebo nevěřte, ale zahráli jsme si opravdový turnaj s tanečníky ,,Dancing Crackers". Byli ubytovaní v táboře kousek od našeho a nikdy volejbal nehráli. Když jsme hrály, tak jsme se i snažily, a proto to nemohlo dopadnout jinak než výhrou.

I když prohráli, pozvali nás na vystoupení DJ ROCKSTARA. Moc se nám to líbilo, tancovali jsme a do postele jsme se dostali až ve 12 hodin. Další den už jsme se smutkem ve tváři balili a odjížděli domů. Myslíme si, že každý, kdo toto soustředění absolvoval, by se tam hned vrátil.

Nakonec jedna věta od trenérů, vlastně dvě: celý týden byl dobrým nácvikem pro začínající volejbalovou soutěž, holky byly bezvadné, ale hlavně vytvořily bezva partu. A proto chceme poděkovat i rodičům, kteří děvčatům umožnili se soustředění zúčastnit a pomohli nám s dopravou na soustředění i zpět.

Hanka Mráčková, Valča Sasková a Lucka Tůmová

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.