Léto v Rožálku

Již podruhé během existence roztockého mateřského centra jsme přivítali návštěvníky i o letních prázdninách. Harmonogram byl upraven letnímu provozu a děti se tak mohou těšit na oblíbené kroužky Gymbalony, Batolátka a Výtvarku pro nejmenší.


Otevřený zůstal i kroužek Sluníčka aneb tři hodinky bez maminky. Začátkem července jsme s našimi „sluníčky“ využili pěkného počasí a vypravili se na roztocký zámeček, kde probíhala výstava na téma Ferda mravenec. Užili jsme si tak krásnou procházku, podívali se na krátké filmy s Ferdou a plni inspirace jsme si známého mravence vyrobili formou koláže.

Z důvodu špatného počasí jsme museli odložit tradiční červencovou CESTU ZA POKLADEM na srpen. Nový termín konání akce je 21. 8. od 10 hod. Bližší informace najdete na městských nástěnkách a našich webových stránkách. Prosíme o rezervaci předem.

Den otevřených dveří je od 9.30 do 12 hod. a od 15 do 17 hod. Pro děti bude připravena výtvarná dílnička a opičí dráha, pro jejich doprovod drobné občerstvení.

V tento den bude také probíhat zápis do Sluníček a kroužků s pravidelnou účastí jako je Angličtinka pro nejmenší a Flétnička. Většinu ostatních kroužků (Gymbalony, Miminka, Batolátka a Výtvarku) můžete u nás navštěvovat, kdykoli budete mít čas a chuť, bez předchozí rezervace a platíte vždy jen jednorázové vstupné.

Kromě pravidelných kroužků se v září můžete těšit na Bazárek podzimního a zimního oblečení či sobotní ježdění na konících.

Bližší informace o kroužcích a harmonogram na následující pololetí najdete na konci srpna na našich webových stránkách www.rozalek.cz. Děkujeme vám za přízeň a přejeme krásné léto.

Vendula Bromovská, Simona Mádlová a
Eva Tluková za celý tým MC Rožálek Mobil: 773 245 147, www.rozalek.cz

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.