Letošní léto v Lexiku

Do zahraničí jazykově vybaveni

Intenzivní kurz angličtiny/němčiny pro mírně až středně pokročilé bude probíhat od 6. do 10. července. Kurzy probíhají od pondělí do pátku jako dopolední (4 vyučovací hodiny od 9.00 do 12.45) nebo večerní (3 vyučovací hodiny denně od 17.30 do 20.15) pro skupiny minimálně tří studentů.

Příměstské tábory

SOS sportovně turistický tábor s angličtinou v termínu 17. do 21. srpna. Výlety do přírody a za sportem, základy anglické konverzace.Tábor plný her, zábavy, ale i vědomostí.

Rozjezd před školou je program pro děti ve věku 9 až 14 let, které chtějí jít do školy s pocitem, že nic není zapomenuto. Od 17. do 21. srpna si mohou zopakovat češtinu a matematiku. Od 24. do 28. srpna češtinu a angličtinu. Tento tábor je vhodný i pro děti s poruchami učení.

Novinářský tábor pro malé i velké školáky se letos bude věnovat především zvířátkům. V týdnu od 24. do 28. srpna děti navštíví zajímavá místa spojená s hlavní tematikou.

Aktivní dovolená pro děti i dospělé

Pojeďte také: od 19. do 24. července vyráží Lexik na báječný Letní pobyt s angličtinou pro dospěláky a hlídáním dětí v Harrachově. Během doby, kdy se budou rodiče věnovat studiu angličtiny pro mírně až středně pokročilé, pro děti je připraven bohatý program. Ubytování s polopenzí je pro děti do 12 let zdarma. Všichni mohou využít spoustu domluvených hotelových výhod a užít si pohádkový týden. Jazykové znalosti získané v Harrachově si můžete hned od září začít prohlubovat v kurzech, na které vám vzdělávací centrum poskytne desetiprocentní slevu.

Všechny informace a podrobnosti o jednotlivých akcích se dozvíte na webu www.lexik.cz.

V případě jakýchkoli dotazů pište na info@lexik.cz nebo volejte na telefon 739 035 000.

Za kolektiv Lexiku

Renáta Šťastná


Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.