Lexik

Kterak spolupracovat nejen s médii

V únoru jsme dokončili všechny moduly projektu Mediální komunikace jako odborná kompetence a úspěšně proběhly všechny závěrečné prezenční dny.

Jako účastník kurzu se mohu podělit o své dojmy z programu Vytváření mediálního obrazu organizace. Celý kurz, a především prezenční dny pro mne byly díky lektorce paní Mgr. Věře Staňkové, materiálům e-learningového studia a také všem ostatním účastníkům velmi přínosné. Důvodem, proč jsem kurz absolvovala, byla pomoc neziskové organizaci, pro kterou pracuji. Lektorka vedla kurz prakticky a poutavým způsobem. Jsem velice ráda, že jsem potkala milé a inspirativní lidi nejen z Roztok, ale z různých částí Středočeského kraje.

Od dubna máte příležitost přihlásit se do dalšího běhu programu Vytváření mediálního obrazu organizace, tentokrát na komerční bázi. Nabízíme vám možnosti využít zaváděcí 30% slevy, účastníkům pilotního ověření 40% slevu. Kurz je zaměřen na oblast mediální prezentace organizace. Vede jej opět lektorka

Věra Staňková, spoluautorka knihy Úspěšně s kůží na trh aneb jak si vybudovat dobré jméno. Pracovala mnoho let v médiích, zejména v České televizi a Českém rozhlase. Po zkušenosti na tiskovém odboru Ministerstva zahraničí a spolupráci s úspěšnou podnikatelkou Olgou Girstlovou a Moravskou asociací podnikatelek a manažerek založila společnost KESWICK PARTNERS s. r. o. Zabývá se konzultační a školicí činností v oblasti PR a marketingu, médií a komunikace, projektovým řízením. Paní lektorka je připravena podělit se o své zkušenosti a pomoci s propagací a vybudováním dobrého obrazu vaší organizace. První prezenční den se koná dne 26. dubna 2014. Termín přihlášení je do poloviny dubna.

Kurz digitální fotografie

Ve středu 12. března zahajujeme dlouho očekávaný kurz Práce s digitální fotografií doma i v práci. Je určen pro všechny, kdo s digitálním fotoaparátem pracují a chtějí si prohloubit již stávající znalosti. Věnovat se bude i pracovnímu využití fotografie, archivaci, úpravám a stylům, jako je reportážní fotografie, portrét apod. Kurz bude probíhat vždy ve středu od 18. hodiny a je třeba si včas rezervovat místo.

Pronájem počítačové učebny

Rádi bychom vám nabídli pro firemní vzdělávání, semináře a přednášky naši vybavenou počítačovou učebnu. Disponujeme počítači, dataprojektorem i interaktivní tabulí, které vám usnadní přednášku či seminář. Pokud budete mít zájem o pronájem, rádi připravíme příjemné zázemí pro vaši akci. Zároveň je možné se na nás obrátit s požadavky na počítačový kurz na míru.

Rezervace na všechny aktivity předem je nutná. Přihlásit se můžete přímo u nás v recepci v ulici Obránců míru 2348 nebo písemně na info@lexik.cz či telefonicky na 739 035 000 během dne, po 16. hodině na 733 643 641.

Za kolektiv Lexiku Mgr. Lucie Součková
koordinátorka

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.