Lexik

Pojeďte s námi do Harrachova

Letní pobyt s angličtinou a hlídáním dětí v Harrachově je určen nejen dospělým, ale i dětem. Spojte příjemné s užitečným a vyrazte s námi 3. týden v červenci na intenzivní kurz angličtiny s hlídáním dětí do Harrachova, který se uskuteční od neděle 19. 7. do pátku 24. 7. 2015, s možností prodloužení pobytu do 26. 7. Zajistili jsme pro vás ubytování s polopenzí, volný vstup do bazénu, na stolní tenis a služby wellness se slevou 15 procent.

Zatímco se dopoledne budete věnovat studiu angličtiny pro mírně pokročilé, o vaše děti bude postaráno. Připravili jsme pro ně dopolední program bohatý na kulturní i sportovní zážitky, chybět nebudou ani soutěže. Pokud budete chtít v odpoledních hodinách relaxovat v hotelovém wellness centru, po dohodě lze domluvit hlídání dítěte/dětí za výhodné ceny. Poslední večer strávíme společně u táboráku, vyhodnotíme všechny soutěže, kterých se zúčastnily vaše děti, a celý pobyt. V pátek za vámi mohou dorazit vaši rodinní příslušníci a můžete si užít víkend s rodinou. Získané znalosti angličtiny si můžete hned od září prohlubovat v našich kurzech, na které vám poskytneme slevu deset procent.

Kterak uspět při hledání zaměstnání

Čtyřtýdenní kurz se posouvá na termín od 15. 4. 2015 do 13. 5. 2015 od 18.00 hodin.

Je pro všechny, kteří se ucházejí o nové zaměstnání. Kurz povede zkušená personalistka z praxe, která pracovala jak v interním personálním oddělení, tak v personální agentuře.

Díky bohatým zkušenostem lektorky je vám vše předáno přímo z praxe, dozvíte se tak, co se opravdu děje v hlavách personalistů - co sledují a kam míří. Naučíte se napsat životopis, motivační dopis, dozvíte se novinky a trendy na trhu práce, jak se přichystat na pohovor atd. Rezervace nutná předem.

Chcete si zopakovat jazyk před dovolenou?

Přihlaste se na letní jazykové kurzy. Intenzivní kurzy - němčina/angličtina/francouzština - pro mírně a středně pokročilé se konají od 6. 7. do 10. 7. 2015. Tyto intenzivní kurzy trvají vždy pět pracovních dnů -od pondělí do pátku - a pořádáme je ve dvou verzích: jako dopolední (4 vyučovací hodiny od 9.00 do 12.45 hod.) nebo večerní (3 vyučovací hodiny denně od 17:30 do 20.15 hod.). Kurzy otevíráme pro skupiny alespoň 3 studentů.

Prázdninové tábory pro děti

Přestože se zdá, že prázdniny jsou daleko, přihlášky na letní aktivity se podávají již nyní - SOS sportovně turistický tábor s angličtinou - termín od 17. do 21. srpna 2015, Rozjezd před školou od 17. do 21. srpna 2015 (čeština a matematika) a od 24. do 28. srpna 2015 (čeština a angličtina). Novinářský tábor je již téměř obsazen.

Více na našem webu www.lexik.cz.

V případě jakýchkoli dotazů pište na info@lexik.cz nebo volejte na tel. 739 035 000.


Mgr. Lenka Červenková
ředitelka

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.