Lexik

Vzdělání opravdu pro každého

Léto sice klepe na dveře a my začínáme plánovat čas prázdnin a dovolených, někdo ale řeší, například kde a jak najít vhodné zaměstnání. Vzdělávací centrum Lexik má pro vás několik námětů:

Dámy, staňte se profesionální chůvou

Máte na dosah jedinečnou možnost účastnit se rekvalifikačního kurzu Profesionální péče o děti, po jehož absolvování obdržíte časově neomezený certifikát. Tento kurz vás připraví na zkoušku dle Národní soustavy kvalifikací Chůva pro děti do zahájení školní docházky. Ta vám umožní založit si vázanou živnost, kdy si můžete otevřít vlastní dětskou skupinu, věnovat se hlídání dětí profesionálně, popřípadě najít uplatnění v soukromé školce. Zahajujeme již v květnu.

Na dovolenou řádně vybaveni

Čeká vás pobyt v zahraničí a nejste si jisti svojí jazykovou vybaveností? Přihlaste se na letní jazykové kurzy. Intenzivní angličtina pro mírně a středně pokročilé bude probíhat od 6. 7. do 10. 7.

Prázdniny trochu jinak

Ideálním řešením pro prázdninový čas je spojení sportovně-turistického kroužku a anglické konverzace. A přesně takový SOS sportovně turistický tábor s angličtinou nabízíme vašim dětem v termínu 17. do 21. srpna.

Za zábavou i za vzděláním

Pojeďte s námi od 19. 7. do 24. 7. na báječný Letní pobyt s angličtinou a hlídáním dětí v Harrachově. Vyrazit může celá rodina, bezdětný pár nebo rodič s dětmi. Zatímco se dospělí budou dopoledne věnovat studiu angličtiny pro mírně až středně pokročilé, pro děti jsme připravili bohatý program.

Další informace a podrobnosti o jednotlivých akcích se dozvíte na našem webu www.lexik.cz. V případě jakýchkoli dotazů pište na info@lexik.cz nebo volejte na telefon 739 035 000. Budeme se těšit na setkávání s vámi a vašimi dětmi!


Za kolektiv Lexiku
Renáta Šťastná

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.