Lexik o prázdninách

Jazykové kurzy

Od září opět startují jazykové kurzy, nabízíme jak skupinovou, tak i individuální výuku v moderně vybavených učebnách se zkušenými lektory. Angličtinu, němčinu, španělštinu a francouzštinu učí rodilí mluvčí, kteří s námi spolupracují i na úspěšném projektu Cizí jazyky pro život aneb Jak se neztratit ve světě. Jedná se o projekt, jenž je určen žákům základních škol ve Středočeském kraji a je zaměřen především na podporu konverzace a znalostí reálií jednotlivých zemí. Vzdělávací programy jsou bezplatné, více informací najdete na našich webových stránkách.

Výuku jazykových kurzů pro veřejnost zahajujeme v novém školním roce od 15. září 2014, hlásit se můžete již poslední srpnový týden.

Pedagogicko-psychologická poradna Lexik_

V závěru roku proběhlo u dětí zařazených do kroužků Lexiček průběžné testování pod supervizí docentky Zelinkové. Děti obdržely certifikáty, které shrnují jejich dosažený pokrok.

V rámci poradny probíhá i přes prázdniny diagnostika, poradenství i terapie.

Připravili jsme rovněž preventivní program pro školky, který jsme na konci školního roku otestovali v mateřských školách v Praze 19. Jedná se o cyklus programů zaměřených na zdravý životní styl, primární prevenci šikany v MŠ, zneužití návykových látek a posílení kompetencí dětí.

V Lexiku vám nabízíme možnost on-line psychologické poradny. Cílem poradny je pomoci lidem, kteří se ocitli v osobní krizi, čelí výchovným problémům nebo obtížným životním situacím. Můžete se obracet na e-mailovou adresu poradna-online@lexik.cz.

Chůvy

Jedním z programů podpořených Evropským sociálním fondem je program Chůvy, jenž probíhá formou blokové výuky, na kterou navazuje e-learning. V rámci tohoto projektu jsme nabídli možnost získat certifikaci všem, kdo se chtějí starat o děti a být profesionál.

Tábory

Nabízíme možnost, jak zajistit dětem ještě na poslední chvíli prázdninový program.

Rozjezd před školou

V týdnu od 18. 8. do 22. 8. si mohou školáci zopakovat učební látku z matematiky a češtiny. Postupovat budeme podle individuálních potřeb dětí, aby jejich start do nového ročníku byl co nejúspěšnější.

Poslední týden prázdnin v týdnu od 25. 8. do 29. 8. nabízíme pomoc školákům v kurzu zaměřeném především na češtinu a angličtinu. Tábor pod vedením speciální pedagožky je určen i pro školáky hyperaktivní či s poruchou učení.

SOS sportovně turistický tábor s angličtinou

Jedná se o tábor zaměřený na první pomoc a řešení krizových situací, současně také na výuku angličtiny a turistiku.

Novinářský tábor

V Lexiku proběhne opět úspěšný tábor pro děti, které se zajímají o novinařinu. Čeká je mimo jiné exkurze do tiskárny a tvorba vlastního časopisu.

Hlásit se můžete na info@lexik.cz nebo telefonicky na 739 035 000, při přihlášení do poloviny července sleva 20 % z ceny tábora.

Kolektiv Lexiku
Mgr. Lucie Součková, psycholog

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.