Lexik - vaše cesta ke vzdělání

Chcete, aby vaše dítko nezahálelo ani o prázdninách? Potřebuje si váš student doplnit zameškané učivo nebo jen udržet kondičku v matice, češtině, případně i jiných předmětech? Připravujeme v Lexiku individuální i skupinovou prázdninovou přípravu pro žáky ZŠ a SŠ včetně přípravy na reparát či opravnou zkoušku. Toto vše u nás najdete druhý týden v červenci a poslední dva týdny v srpnu, přihlásit se můžete již teď. Také je možné navštívit „nalejvárnu“ cizích jazyků, a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. Stále je možnost přihlásit se na letní tábory a fotografickou školu.

Od ledna pracujeme na přípravě prezenční i e-learningové výuky Mediální komunikace jako odborná kompetence. Náš renomovaný odborný tým chystá velmi zajímavý program, který začne od září. Zájemce registrujeme již nyní. Čerstvě jsme zahájili přípravy práce na projektu Prevence specifických poruch učení pro dobrý start do školy pro děti s rizikem poruch učení ve středočeských mateřských školkách. S projektem souvisí i založení Pedagogicko-psychologické poradny u nás přímo v Lexiku. Již nyní provádíme vyšetření školní zralosti, poruch chování a učení od předškoláků po dospělé. Máme certifikované odborníky, a tak po vyšetření u nás již nemusíte běžet „pro další razítko“ jinam. Pokračují služby logopedie, nově otevřeme pro předškoláky kroužky podporující přípravu na čtení a psaní. Náš třetí projekt nabídne příležitosti především jazykově nadaným školákům (přednostně z naší ZŠ). Projekt Cizí jazyky pro život aneb Jak se neztratit ve světě nabídne bezplatné konverzační interaktivní jazykové kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny jak s českými lektory, tak s rodilými mluvčími v každém z jazyků. Fokus bude na to, aby se děti zbavily ostychu mluvit v cizím jazyce a na motivaci ke studiu cizích jazyků. Součástí je poznávání reálií cizích zemí, kultury a mentality národů i natočení rozhlasového pásma. Samotnou výuku zahájíme od září 2013, ale zájemci se mohou hlásit již teď.

Věříme, že vás naše snaha o rozvoj vzdělávání v našem regionu potěší a pomůže vám s vašimi radostmi i starostmi. Lexik je tady pro vás. Více najdete na www.lexik.cz, pište na info@lexik.cz, volejte na 739 035 000. Za kolektiv Lexiku

Mgr. Lenka Červenková
ředitelka

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.