Lexik - vzdělávání do prázdnin i během nich

Na dovolenou připraveni

Čeká vás pobyt v zahraničí a nejste si jisti svojí jazykovou vybaveností? Nic není ztraceno. Přihlaste se na letní jazykové kurzy a dejte si před odjezdem opáčko. Intenzivní angličtina pro mírně a středně pokročilé od 26. 6. do 1. 7. a druhý týden v červenci od 11. 7. do 15. 7. 2016. Tyto oblíbené intenzivní kurzy trvají vždy od pondělí do pátku a pořádáme je jako dopolední (4 vyučovací hodiny od 9.00 do 12.30) nebo večerní (3 vyučovací hodiny denně od 17.30 do 20.20).

Příjemné s užitečným v horské přírodě pro děti i dospělé

Pojeďte s námi od 7. do 12. srpna 2016 na báječný Letní pobyt s angličtinou a hlídáním dětí do Harrachova. Do příjemného horského hotelu Fit Fun s námi může vyrazit celá rodina, bezdětný pár nebo rodič/prarodič s dětmi.

Připravili jsme pro vás aktivní dovolenou. Zatímco se dospělí budou dopoledne věnovat studiu angličtiny pro mírně pokročilé, o zábavu pro děti bude postaráno profesionální chůvou.

Čeká na vás ubytování s polopenzí, pro děti do 12 let je obojí zdarma. Všichni pak můžete využít volný vstup do bazénu a na ping-pong či služby wellness studia se slevou 20 %. Budete-li chtít odpoledne relaxovat, umíme zařídit hlídání dětí i v této době. Po dohodě je možnost i odpolední angličtiny pro pokročilé. Bude tu prostor i pro aktivní odpočinek, tato lokalita nabízí spoustu sportovních i turistických možností. První a poslední večer strávíme společně u táboráku. A budou-li za vámi chtít v pátek dorazit rodinní příslušníci, můžete si pobyt prodloužit až do neděle a užít si pohádkový víkend. Jazykové znalosti získané v Harrachově si můžete hned od září začít prohlubovat v našich kurzech, na které vám poskytneme 10% slevu.

Příměstské tábory pro děti

SOS - sportovně turistický tábor s angličtinou - termín od 15. srpna, ve stejném týdnu Rozjezd před školou (čeština a matematika) a od 22. srpna Rozjezd před školou (čeština a angličtina) a oblíbený Novinářský tábor.

Pro předškoláky a malé školáky dopolední zábava - Malý objevitel s tvořivou angličtinkou poslední srpnový týden a Speciální tvoření (předposlední týden v měsíci).

Nový kurz pro profesionální chůvy od června

Koncem května nám pomalu končí přípravný kurz pro státní zkoušku pro rekvalifikaci Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. V červnu začne další.

Od června mohou nejen ti, kdo jsou na úřadu práce, využít náš AKREDITOVANÝ kurz (MŠMT) pro tuto kvalifikaci. Máte na dosah jedinečnou možnost účastnit se rekvalifikačního kurzu, který vám může proplatit úřad práce. Tento kurz vás připraví na státní zkoušku, garantovanou MPSV, dle Národní soustavy kvalifikací Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Zkouška vám umožní založit si vázanou živnost i pro děti mladší 3 let, můžete si otevřít vlastní dětskou skupinu, věnovat se hlídání dětí profesionálně, popřípadě najít uplatnění v jeslích nebo ve školce.

Akreditovaný kurz je časově náročnější než neakreditovaný, proto stále nabízíme i neakreditovanou verzi, při níž pohodlně stihnete chodit do práce, protože se jedná více o samostudium na základě e-learningu a prezenční dny jsou pořádány o víkendech.

Další informace a podrobnosti o jednotlivých akcích se dozvíte na našem webu www.lexik.cz. V případě jakýchkoli dotazů

pište na info@lexik.cz nebo volejte na telefon 739 035 000. Budeme se těšit na setkávání s vámi i vašimi dětmi!

Za kolektiv Lexiku

Mgr. Lenka Červenková

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.