Lyžovačka s tenisovou školou

I přes spíše jarní lednové počasí jsme se o víkendu 11.-13. 1. vypravili na víkendovou lyžovačku do Poniklé a udělali jsme dobře! Ve čtvrtek 10. 1. konečně začalo sněžit, a i když sjezdovka na Homoli nejezdila celá, připravený úsek byl dostačující pro naše potřeby. Navíc pro menší začátečníky byl spuštěn i cvičný vlek s tažným lanem.

Na páteční večeři jsme se sešli v pěkném počtu 14 dětí ve věku 5-11 let + 2 osvědčení instruktoři Honza s Lukášem.

Zájezdu se zúčastnilo i několik rodičů s malými dětmi, které zatím jen vstřebávaly atmosféru a užívaly si čerstvého vzduchu.

Po večeři jsme se seznámili s víkendovým programem a společně se bavili hrami (karty, ping-pong, kulečník a další). Pak už hurá na kutě, abychom byli odpočatí na sobotní lyžovačku.

Do sobotního rána nám připadlo ještě trochu prašánku, takže jsme si mohli užít celodenní dovádění na Homoli, kde kromě nás jezdilo jen minimum lidí. S využitím skibusu jsme se dopravili na sjezdovku, pak do penzionu na oběd a zpět na svah, i když po obědě by někteří raději zalehli :).

Děti pilovaly své dovednosti pod dohledem našich instruktorů až do 16 hodin. Po večeři a společném programu v herně tak všichni s chutí zalezli do peřin. V neděli jsme se probudili do slunečného dne, což nám dopolední ježdění ještě zpříjemnilo.

Celý program na Homoli jsme završili závodem na bobech, jehož vítězem se stal Nicholas a zaslouženě si pochutnal na velkém poháru. Ale ani ostatní nepřišli zkrátka a s menšími poháry ho po obědě u stolu doplnili.

Věřím, že se všem účastníkům líbilo a že se ještě v hojnějším počtu sejdeme v Poniklé opět o víkendu 22.-24. března, kam tímto všechny zvu.

Máme pro děti připravené i další akce na jaro i léto - jejich seznam najdete na našem webu www.tenis-skola.cz.

Za tým TŠ

Jan Šrámek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Hory s tenisovou školou | Jan Šrámek
Školní okénko | Věra Zelenková
Karneval v MC Rožálek | Eva Tluková

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.